Жирона — Сельта — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 00:03 27 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Сельта — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

27 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Сельта (Віго).

Жирона - Сельта - 1:0. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Сельта - 1:0. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Жирона (Іспанія) — Сельта (Віго) — 1:0 (0:0)
Голи: Еррера (90+1)

Попередження: Ян Коуто (45+7), K. Vazquez (55), Нуньєс (77), Стуані (77), Хуанпе (82)

Огляд матчу Жирона — Сельта:

«Жирона» у впертій боротьбі здобула перемогу над «Сельтою Віго» в матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві». Перший тайм залишився безгольовим, і «Жирона», і «Сельта Віго» насилу пробивали оборону суперника. Завдяки уважному ставленню команд до своїх воріт у перші 45 хвилин не було пропущено жодного гола. Однак гра не була позбавлена подій: різноманітні заміни та жовті картки привнесли свою частку драматизму та хвилювання. Перша подія сталася одразу після перерви, коли «Жирона» зробила першу заміну. Д. Лопес був замінений на Хуанпе, що мало привнести свіжий погляд на гру. Однак незабаром «Жирона» була попереджена: жовту картку отримав Й. Коуто, «Сельта Віго» також не залишилася осторонь: на 55-й хвилині жовту картку отримав К. Васкес. На 67-й хвилині «Жирона» провела подвійну заміну, замінивши І. Мартіна та А. Довбика на Порту та К. Стуані відповідно. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб привнести в гру «Жирони» нову енергію та атакувальні можливості.

У відповідь «Сельта Віго» зробила першу заміну на 75-й хвилині, замінивши Ж. Бамбу на О. Мінгуесу. З плином часу гра стала загострюватися, суддя став давати жовті картки. На 77-й хвилині У. Нуньєс отримав одну з них за гру «Сельта Віго», а К. Стуані був попереджений за гру «Жирони». Четверта заміна у складі «Жирони» відбулася на 79-й хвилині, коли замість В. Циганкова на поле вийшов А. Мартінес. Гра ставала все більш напруженою, обидві команди прагнули перемоги. На 82-й хвилині за гру рукою був вилучений гравець «Жирони» Хуанпе, що ще більше підкреслило змагальний характер матчу. На 85-й хвилині «Сельта Віго» ввела в гру замість Ф. Бельтрана К. Дотора. Дотора, сподіваючись знайти переломний момент. Однак у підсумку «Жирона» все ж таки домоглася свого. На 90-й хвилині Ю. Еррера забив важливий для «Жирони» гол, забезпечивши команді перемогу з рахунком 1:0. Гра продемонструвала стійкість і рішучість «Жирони» та «Сельти Віго». Незважаючи на численні заміни та жовті картки, саме «Жирона» скористалася своїми можливостями та виборола всі три очки. Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості «Жироні», а «Сельта Віго» прагнутиме відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Жирона, Сельта — Севілья.