12-й тур чемпіонату України. «Колос» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 16:54 Цього вікенду відбуваються матчі 12-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 28 ... 12-й тур чемпіонату України. «Колос» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 12-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 28 жовтня, зустрічалися «Колос» і київське «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 12-й тур

«КОЛОС» (Ковалівка) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:1 (0:1)
Гол: Лучкевич (51) — Тимчик (19)

Предупредження: Ємець (89) — Ванат (31), Бражко (72)

Вилучення: Ванат (51)

«Колос»: 23.Фесюн, 29.Ємець, 15.Чорноморець, 5.Бондаренко, 6.Бурда, 27.Лучкевич (35.Золотов, 83), 14.Мілько (К), 7.Демченко (30.Тотовицький, 83), 19.Сілва (47.Мякушко, 72), 17.Салабай (22.Безбородько, 55), 69.Ільїн (50.Болбат, 55).
Запасні: 1.Горох, 20.Мисак, 2.Кукош, 3.Гончаренко, 8.Велетень, 90.Богданов.

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 8.Шепелєв — 20.Караваєв, 29.Буяльський (К), 91.Волошин (10.Шапаренко, 70) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 23.Малиш, 32.Михавко, 33.Саленко, 34.Сирота, 37.Царенко, 40.Біловар, 77.Беніто, 92.Рамадані.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Поєдинок розпочався досить бадьоро: обидві команди взяли хороший темп, обмінявшись кількома небезпечними атаками на початку зустрічі. Цікаво, що спочатку трохи гостріше виглядали господарі, у складі яких індивідуальними діями виділявся бразилець Дієго.

Однак ближче до середини першого тайму відкрити рахунок вдалося все ж таки динамівцям: після багатоходової комбінації Шепелєв відпасував праворуч на Караваєва, який, побачивши забігання у воротарський Тимчика, віддав на Олександра. Захисник нашої команди з другого удару все ж переправив м’яч у сітку воріт — 0:1.

Зрозуміло, що цей гол надав тільки впевненості підопічним Луческу. Гарна нагода відзначитися була у Дубінчака, але затягнув з ударом. «Колос» спробував відповісти своїми моментами, але в кожному з епізодів надійно грав Бущан. А під завісу першого тайму чудовий момент збільшити перевагу «біло-блакитних» змарнував Караваєв: отримавши довгий пас у штрафний майданчик суперника, захисник пробив із кількох метрів вище воріт.

Після перерви наша команда знову незрозумілим чином провалилася, як і в недавній грі з «Поліссям». Спершу господарям вдалося зрівняти рахунок: гол-шедевр вийшов у Лучкевича. Півзахисник отримав м’яч на правому краю штрафного і в один дотик пробив у дальню дев’ятку воріт «Динамо» — фантастика, 1:1. А ще через кілька хвилин абсолютно дурну другу жовту картку отримав Ванат за симуляцію. Вилучення і кияни залишилися вдесятьох. І тут «біло-сині» майже «посипалися»: «Колос» почав створювати момент за моментом біля воріт Бущана, який, будьмо відверті, став найкращим гравцем у динамівців. Саме завдяки кільком неймовірним сейвам нашого воротаря, господарі не змогли забити ще два-три голи. Чого тільки варті були удари М’якушка та Болбата...

У «Динамо» в другому таймі були лише два моменти: спочатку Караваєв пробив у поперечину, а за кілька хвилин до фінального свистка Бражко добряче «вистрілив» метрів із двадцяти, але Фесюн врятував свою команду. У підсумку — 1:1.

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» проведе в п’ятницю, 3 листопада, у Києві. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Шахтар». Початок зустрічі — о 17:00.