Кривбас — Дніпро-1 − 3:0. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 16:16 28 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Дніпро-1 − 3:0. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Дніпро-1 (Дніпро).

Кривбасс - Днепр-1 - 3:0. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Днепр-1 - 3:0. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 12-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Дніпро-1 (Дніпро) — 3:0 (2:0)
Голи: Олег Кожушко (11), D. Кузик (41), Олег Кожушко (51)

Предупредження: О. Піхальонок (43), Ледньов (77)

Огляд матчу Кривбас — Дніпро-1:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Металург», «Кривбас» зустрівся з «Дніпром-1». Перший тайм матчу закінчився з рахунком 2:0 на користь «Кривбасу», а в основний час вони здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. Перший гол було забито вже на 11-й хвилині, коли гравець «Кривбасу» О. Кожушко переправив м’яч у сітку, чим розлютив глядачів. Цей перший гол поклав початок напруженій боротьбі між командами. «Кривбас» продовжував домінувати у грі і на 41-й хвилині подвоїв свою перевагу, коли Д. Кузик забив чудовий гол. На 43-й хвилині спалахнула напруга, коли гравець «Дніпра-1» О. Піхальонок отримав жовту картку. Це був напружений момент для команди «Дніпро-1», яка вже поступалася в рахунку двома м’ячами. Намагаючись переломити ситуацію, «Дніпро-1» зробив першу заміну на 48-й хвилині, замінивши О. Каплієнка на С. Горбунова. Однак «Кривбас» не збирався зменшувати оберти, і на 51-й хвилині О. Кожушко забив свій другий гол у матчі. Це ще більше збільшило перевагу «Кривбасу», і перед «Дніпром-1» постало нелегке завдання. «Дніпро-1» спробував змінити своє становище, зробивши на 56-й хвилині дві заміни поспіль. Замість В. Танчика вийшов О. Філіппов, а В. Адамюк був замінений на Д. Мірошниченка.

Дніпряни сподівалися, що ці заміни додадуть їм нових сил і дадуть поштовх до відновлення гри. Протягом усього другого тайму обидві команди продовжували проводити заміни. На 62-й хвилині «Дніпро-1» зробив четверту заміну, випустивши замість Вітіньо Р. Бабенка. КР «Кривбас» також здійснив три заміни на 70-й хвилині. Р. Дебелко вийшов замість М. Луньова, М. Татарков — замість К. Приходька, а Д. Кузик — замість Д. Хомченовського. Ближче до кінця матчу напруга зросла, і на 73-й хвилині гравець «Дніпра-1» О. Піхальонок був замінений на Ю. Пасіча. На 77-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Б. Ледньов, що ще більше посилило розчарування гостьової команди. На 86-й хвилині у ворота «Дніпра-1» призначили пенальті, але Б. Ледньов не зміг його реалізувати, змарнувавши чудову можливість повести в рахунку. На останніх хвилинах гри «Кривбас» зробив останню заміну: на 88-й хвилині О. Кожушка змінив П. К. Аду. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» В. Кравець, що відображає розчарування, яке відчувала команда гостей протягом усього матчу. У підсумку домінуюча гра «Кривбасу» і його «клінічна» реалізація забезпечили заслужену перемогу над «Дніпром-1» з рахунком 3:0. Стадіон «Металург» став свідком захоплюючого поєдинку між командами Прем’єр-ліги, який залишив у вболівальників приємні враження та очікування майбутніх зустрічей між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Кривбас, Дніпро-1 — Олександрія.