Челсі — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 16:29 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Челси - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Челсі (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи: Е. Піннок (58), Б. Мбеумо (90+6)

Попередження: Н. Мопе (56), М. Кайседо (78), F. Onyeka (85)

Огляд матчу Челсі — Брентфорд:

«Брентфорд» здобув перемогу над «Челсі» на «Стемфорд Брідж» У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що проходив на легендарному стадіоні «Стемфорд Брідж», «Брентфорд» здобув перемогу над «Челсі» з рахунком 2:0. Початок матчу був не дуже спокійним: у першому таймі обом командам ніяк не вдавалося забити. Однак низка подій у другому таймі переломила ситуацію на користь аутсайдерів. Напруга почала наростати на 56-й хвилині, коли гравець «Брентфорда» Н. Мопай отримав жовту картку, що стало сигналом до перелому в грі. Лише через дві хвилини Ітан Піннок забив чудовий гол, вивівши «Брентфорд» у лідери. Гол Е. Піннока приголомшив захист «Челсі», і палкі вболівальники «Брентфорда» вибухнули бурхливою радістю. Намагаючись змінити ситуацію, менеджер «Челсі» зробив подвійну заміну на 67-й хвилині. А. Дісасі був замінений на Р. Джеймса, а Н. Мадуеке звільнив місце для І. Маатсена. Ці заміни надали команді «Челсі» нових сил, але не змогли одразу ж змінити рахунок у матчі. У «Брентфорді» також були проведені тактичні зміни: на 63-й хвилині М. Йенсен був замінений на Ф. Оньєка. Обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль, демонструючи невпинну гонитву за перемогою. На 76-й хвилині «Брентфорд» зробив першу подвійну заміну в матчі, замінивши В. Янельта на Ю. Ярмолюка, а Ю. Віссу на Н. Мопая.

На тлі напруженої гри напруга зросла, коли М. Кайседо отримав жовту картку за «Челсі» на 78-й хвилині. Це попередження мало допомогло гравцям «Челсі», і вони продовжили рішуче йти вперед. Однак захист «Брентфорда» залишався непохитним і рішучим. На 81-й хвилині «Челсі» зробив останню заміну: М. Кайседо звільнив місце К. Угочукву, а М. Кукурелла був замінений на Дейвіда Вашингтона. Ці зміни додали атаці «Челсі» гостроти, але забити так і не вдалося, а «Брентфорд», відчувши, що перемога близька, не збирався опускати руки. На 84-й хвилині А. Хікі був замінений на С. Годоса, а К. Норгаард отримав жовту картку за «Брентфорд» в останні хвилини матчу. На 90-й хвилині «Брентфорд» завдав остаточного удару по надіях «Челсі». Б. Мбеумо забив гол у сітку воріт «Брентфорда», забезпечивши перемогу і викликавши радість уболівальників. Пролунав фінальний свисток, і, коли гравці залишали поле, вболівальники «Брентфорда» раділи тріумфальному виступу своєї команди на полі іменитих суперників. Ця перемога слугує нагадуванням про те, що у футболі може трапитися все. А аутсайдери можуть опинитися на висоті і здолати своїх більш іменитих суперників. Приголомшлива перемога «Брентфорда» над «Челсі», безсумнівно, залишиться в історії Прем’єр-ліги як пам’ятний момент, що демонструє непередбачуваність футболу і той захват, який він викликає у вболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Челсі, Брентфорд — Вест Гем.