Вердер — Уніон — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 18:28 28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Уніон — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Уніон (Берлін).

Вердер - Унион - 2:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Унион - 2:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Вердер (Бремен) — Уніон (Берлін) — 2:0 (1:0)
Голи: Робін Ноч (38), Марвін Дакш (75)

Предупредження: Р. Госенс (56), Дж. Стадія (73)

Огляд матчу Вердер — Уніон:

Бременський «Вердер» здобув переконливу перемогу над берлінським «Уніоном» у нещодавньому матчі Бундесліги на стадіоні «Wohninvest WESERSTADION». Матч закінчився з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час на користь господарів поля. Перша помітна подія в матчі сталася на 38-й хвилині, коли «Уніон Берлін» спіткала невдача. Бременський «Вердер», скориставшись голом гравця берлінського «Уніона» Р. Кнохе, вирвався вперед. Незважаючи на всі зусилля, «Уніон Берлін» не зміг зрівняти рахунок до свистка на перерву. З початком другого тайму напруга гри зросла. На 56-й хвилині гравець берлінського «Уніона» Р. Госенс отримав жовту картку, що свідчить про наростання напруги на полі. На 60-й хвилині «Уніон Берлін» зробив першу заміну: Б. Ааронсон був замінений на А. Лайдуні. На жаль, надії «Уніон Берліна» на гол у відповідь різко зменшилися в ту ж хвилину. Р. Хедіра отримав червону картку, і «Уніон Берлін» залишився вдесятьох до кінця матчу. Це вилучення тільки погіршило становище команди, і на 65-й хвилині вона зробила ще одну заміну — замість А. Краля вийшов Й. Хаберер. Габерер.

Бременський «Вердер» також не залишився осторонь дисциплінарних порушень: на 73-й хвилині Й. Стаге отримав жовту картку. Однак вони швидко переломили хід гри на свою користь, забивши гол на 75-й хвилині. М. Дакш забив гол, збільшивши перевагу бременського «Вердера» і поставивши результат під сумнів. Ближче до кінця гри обидві команди провели шквал замін. На 76-й хвилині «Вердер Бремен» замінив Л. Біттенкурта на С. Лінена. На 78-й хвилині «Уніон Берлін» зробив три заміни поспіль: К. Беренс, С. Беккер і Р. Госенс замінили відповідно М. Кауфмана, Б. Голлербаха та Ж. Руссільона. На 80-й хвилині гравець «Уніон Берлін» Д. Лейте отримав жовту картку, що додало їм проблем. В останні хвилини гри обидві команди продовжили вносити зміни в гру. На 84-й хвилині М. Дакш був замінений на Н. Вольтемаде, а Б. Холлербах отримав жовту картку на 85-й хвилині. В останні хвилини гри відбулися нові заміни: на 89-й хвилині Р. Шмід замінив Дж. Нджинмаха, а О. Деман — Ф. Агу. На 90-й хвилині гравець берлінського «Уніона» А. Лайдуні отримав жовту картку, поповнивши список попереджень. Попри всі зусилля берлінського «Уніона», рання перевага та чисельна перевага бременського «Вердера» виявилася нездоланною. З рахунком 2:0 «Вердер Бремен» здобув перемогу, набравши три найважливіші очки в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Вердер, Уніон — Айнтрахт.