Штутгарт — Хоффенхайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 18:32 28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Хоффенхайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Штутгарт - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 2:3 (0:2)
Голи: Кріс Фюріх (61), D. Undav (74) — Гриша Промель (5), Вегорст (21), Сков (66)

Попередження: Кевін Акпогума (17), А. Руо (21)

Огляд матчу Штутгарт — Хоффенхайм:

Захоплюючий поєдинок Бундесліги: VfB Stuttgart — 1899 Hoffenheim У нещодавньому матчі, що відбувся на стадіоні MHP Arena, шанувальники футболу в усьому світі стали свідками захопливого протистояння двох гігантів німецького футболу — VfB Stuttgart і 1899 Hoffenheim. Обидві команди прагнули перемоги, гра обіцяла стати американськими гірками емоцій, і вона, безумовно, виправдала очікування. Перший тайм розпочався для команди «1899 Хоффенхайм» впевнено, і вона швидко встановила свою перевагу над господарями поля. Вже на 5-й хвилині півзахисник Г. Промель точним ударом вивів свою команду вперед. VfB Stuttgart не міг знайти свій ритм гри і поплатився за це жовтою карткою, отриманою К. Акпогумою на 17-й хвилині.

Гості невпинно атакували, і їхня наполегливість принесла свої плоди на 21-й хвилині, коли було призначено пенальті. В. Вегхорст впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, подвоївши свою перевагу. Пізніше, на цій же хвилині, А. Руо був вилучений за затримку м’яча. У другому таймі «VfB Stuttgart» був сповнений рішучості відігратися і на 31-й хвилині мав нагоду скоротити відставання в рахунку з пенальті. Однак Д. Ундав не зміг реалізувати пенальті, залишивши своїх уболівальників розчарованими. Обидві команди зробили заміни, щоб омолодити склади та змінити хід гри. На 32-й хвилині замість А. Штаха у складі «Гоффенгайма 1899» з’явився Ф. Гріллітч. У складі «Штутгарта» також з’явився Д. Загаду, який замінив А. Руо на 64-й хвилині. У другому таймі «Штутгарт» почав активно чинити опір. На 61-й хвилині К. Фюріх влучив у сітку воріт, подарувавши надію та проблиск шансів своїй команді. На жаль, радість господарів поля була недовгою: всього за п’ять хвилин Р. Сков забив м’яч у ворота «Гоффенгайма 1899», збільшивши розрив у рахунку до двох м’ячів. У відповідь на це «Штутгарт» зробив дві швидкі заміни на 67-й хвилині. П. Штенцель і Й. Левелінг були замінені на А. Каразора і П. Штенцеля відповідно. Заміна, схоже, створила диво: на 74-й хвилині Д. Ундав завдав удару, скоротивши розрив у рахунку до одного гола. Щоб стабілізувати оборону, «Гоффенгайм 1899» здійснив дві заміни на 78-й хвилині, замінивши Т. Бішофа і М. Байєра на У. Тохумку і К. Батлера відповідно. Однак «Штутгарт» був невблаганний у своєму прагненні зрівняти рахунок. На 83-й хвилині напруга зросла, коли К. Фюріх отримав жовту картку, що додало драматизму в гру. VfB Stuttgart зробив останню заміну, замінивши К. Фурича на Ю. Мілошевича і випустивши Сайласа замість Л. Еглоффа. Час минав, VfB Stuttgart наполегливо намагався зрівняти рахунок, але в підсумку так і не зміг цього зробити. Фінальний свисток пролунав, і матч завершився перемогою команди «Хоффенхайм 1899» з рахунком 3:2. Це напружене протистояння продемонструвало непередбачуваність футболу, обидві команди проявили свою рішучість і майстерність. Вболівальники отримали захоплююче видовище з великою кількістю голів і драматизму, ще раз довівши, що Бундесліга є однією з найцікавіших ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденгайм — Штутгарт, Хоффенгайм — Байєр.