Арсенал — Шеффілд Юнайтед — 5:0. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 19:00 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Шеффілд Юнайтед — 5:0. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Арсенал - Шеффилд Юнайтед - 5:0. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Шеффилд Юнайтед - 5:0. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Арсенал (Лондон) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 5:0 (1:0)
Голи: Е. Нкетія (28), Е. Нкетія (51), Е. Нкетія (58), Вієйра (88), Такехіро Томіясу (90+6)

Попередження: B. Osborn (60), J. Bogle (70), O. Норвуд (87)

Огляд матчу Арсенал — Шеффілд Юнайтед:

«Арсенал» переміг «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 5:0 на стадіоні «Емірейтс» У захопливому матчі Прем’єр-ліги «Арсенал» приймав «Шеффілд Юнайтед» на легендарному стадіоні «Емірейтс». Зброярі продемонстрували свою перевагу впродовж усієї гри, здобувши впевнену перемогу над суперником із рахунком 5:0. На початку матчу обидві команди проявили рішучість та енергію на полі, прагнучи заволодіти перевагою якомога раніше. Однак уже на 28-й хвилині «Арсенал» взяв гору. Едді Нкетіа продемонстрував своє хижацьке чуття на гол, підхопивши добре поставлену передачу та вдало завершивши її. Нкетіа продовжував бути скалкою у воротах «Шеффілд Юнайтед», швидко додавши до свого рахунку ще два голи. На 51-й та 58-й хвилинах форвард «Арсеналу» продемонстрував свою високу результативність, залишивши гостей приголомшеними та відстаючими на три м’ячі. «Шеффілд Юнайтед» спробував повернути контроль над грою, зробивши дві заміни на 59-й хвилині. А. Сліман і Б. Осборн вийшли на поле, замінивши своїх партнерів по команді, і «Шеффілд Юнайтед» сподівався, що доля зміниться. Однак «Арсенал» ще більше зміцнив свої позиції в матчі. На 60-й хвилині Осборн отримав жовту картку, що стало свідченням наростаючого розчарування «Шеффілд Юнайтед», який не міг стримати невпинні атаки «Арсеналу». Зброярі, скориставшись своєю перевагою, зробили дві заміни на 66-й хвилині: Б. Вайт і Г. Мартінеллі замінили Т. Томіясу і Л. Троссарда відповідно.

У міру наростання напруги «Шеффілд Юнайтед» отримав дві жовті картки: Дж. Богл і Дж. Флек отримали попередження на 70-й і 87-й хвилинах відповідно. У надії переломити хід гри господарі спробували повернути самовладання, здійснивши чергові заміни. Г. Гамер і Р. Одін замінили Дж. Богла та А. Слімана на 83-й хвилині. Незважаючи на спроби «Шеффілд Юнайтед» врятувати гру, «Арсенал» продовжував домінувати. На 88-й хвилині у ворота «Арсеналу» було призначено пенальті, який стався через фол у межах штрафного. Відповідальність було покладено на Ф. Вієйра, і він не помилився, упевнено реалізувавши пенальті і довівши перевагу «Арсеналу» до п’яти м’ячів. На останніх хвилинах обидві команди внесли зміни до складів, намагаючись зберегти бадьорість. Шеффілд Юнайтед зробив останню заміну: на 71-й хвилині Г. Болдок замінив Дж. Макети. На 89-й хвилині замість М. Ельнені вийшов Д. Райс. На 90-й хвилині, коли матч уже добігав кінця, «Арсенал» здобув упевнену перемогу. Т. Томіясу завершив видатну гру, забивши п’ятий гол «Арсеналу», і вболівальники залишали стадіон «Емірейтс» із почуттям задоволення. Цей результат підкреслює атакувальну майстерність і напористість «Арсеналу». Вони переграли «Шеффілд Юнайтед» на всіх ділянках поля, продемонструвавши свою міць як грізної команди Прем’єр-ліги. Що стосується «Шеффілд Юнайтед», то їм необхідно перегрупуватися і працювати над усуненням тих проблем, які призвели до такої важкої поразки. Загалом, «Арсенал» продемонстрував вражаючий атакувальний футбол. Зброярі продемонстрували свою здатність ефективно реалізовувати свої моменти, залишивши «Шеффілд Юнайтед» у скрутному становищі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Арсенал, Шеффілд Юнайтед — Вулверхемптон.