Борнмут — Бернлі — 2:1. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 19:01 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Бернлі — 2:1. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Бернлі (Англія).

Борнмут - Бернли - 2:1. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Бернли - 2:1. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Борнмут (Англія) — Бернлі (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: A. Semenyo (22), Біллінг (76) — C. Тейлор (11)

Попередження: Каллен (28), C. Тейлор (56), A. Аль-Дахіл (67), Біллінг (77), Д. Уаттара (84)

Огляд матчу Борнмут — Бернлі:

Захопливий поєдинок Прем’єр-ліги закінчився перемогою «Борнмута» У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Борнмут» зумів здобути важку перемогу над «Бернлі» на стадіоні «Віталіті». Обидві команди впродовж усього матчу демонстрували атакувальні дії, і вболівальники отримали захопливе видовище, яке тримало їх у напрузі аж до фінального свистка. Незважаючи на те, що в матчі було забито лише два голи, боротьба була напруженою і дуже конкурентною. Матч почався з того, що вже на 11-й хвилині «Бернлі» вийшов уперед. Чарлі Тейлор вразив ворота суперника, чим привів уболівальників у захват. Однак радість їхня була недовгою: вже за 11 хвилин «Борнмут» відповів своїм голом. Аарон Семеньо реалізував чудовий шанс, зрівнявши рахунок і вселивши віру в господарів поля. По ходу гри обидві команди прагнули заволодіти перевагою. На 28-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Джек Каллен, що говорить про напруженість матчу. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1, і в другому періоді все залежало від гри. Другий тайм почався з того, що на 46-й хвилині «Бернлі» здійснив заміну: замість Джея Родрігеса вийшов Зухаїр Амдуні. Тактична заміна була спрямована на те, щоб переломити ситуацію на користь «Бернлі», але в підсумку саме «Борнмут» взяв гру під свій контроль.

Лише на 76-й хвилині Філіп Біллінг забив сенсаційний гол, забезпечивши «Борнмуту» перевагу в рахунку 2:1. Вболівальники господарів поля раділи, радіючи тому, що їхня команда отримала перевагу. Однак у час, що залишився, гра була далека від завершення: на 77-й хвилині домінування «Борнмута» було ненадовго перервано жовтою карткою, яку отримав Біллінг, що підкреслило загострення боротьби. Наприкінці матчу обидві команди зробили по кілька замін, щоб освіжити склад. На 81-й хвилині Бернлі ввів у гру Йоханна Берга Гудмундссона і Льюїса Колеошо, сподіваючись врятуватися від поразки. Борнмут відповів двома замінами, випустивши Джо Ротвелла і Марко Керкеза. На 84-й хвилині Уаттара отримав жовту картку, що ще більше загострило обстановку в матчі. На 85-й хвилині, коли пролунав фінальний свисток, «Борнмут» зробив останню заміну, випустивши на поле Адама Сміта. Остання драма сталася на 90-й хвилині, коли «Бернлі», думаючи, що їм вдалося зрівняти рахунок, не зарахував гол через офсайд. Борнмут вистояв і здобув надважливу перемогу, відправивши своїх уболівальників додому радісними. Матч між Борнмутом і Бернлі продемонстрував азарт і непередбачуваність Прем’єр-ліги. Обидві команди викладалися на повну, і глядачі отримали незабутнє видовище, що підкреслює конкурентоспроможність англійського футболу. Тріумф «Борнмута», безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах, адже вони прагнуть піднятися вгору за турнірною таблицею, а «Бернлі» залишиться роздумувати над втраченою можливістю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Борнмут, Бернлі — Кр-л Пелас.