Реймс — Лор’ян — 1:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 19:56 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Лор’ян — 1:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Лор’ян (Франція).

Реймс - Лорьян - 1:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Лорьян - 1:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Реймс (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: J. Вілсон-Есбранд (84)

Предупредження: Теума (37), D. Yongwa (60), T. Bakayoko (65), В. Стілл (81)

Огляд матчу Реймс — Лор’ян:

Реймс здобув перемогу над Лор’яном у захопливому поєдинку Ліги 1 У напруженому поєдинку Ліги 1 на стадіоні Stade Auguste-Delaune II Реймс зумів здобути перемогу над Лор’яном із рахунком 1:0. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували свою оборонну гру і тримали глядачів у напрузі до самого фінального свистка. Однак кілька примітних моментів додали грі гостроти. На 37-й хвилині гравець «Реймса» Т. Теума отримав жовту картку за необережний підкат, задавши тон гострому суперництву. На початку другого тайму «Лор’ян» здійснив заміну на 58-й хвилині, випустивши замість Б. Ндіайє Е. Ж. Крупі, намагаючись надати команді більше атакувальної майстерності. Однак саме «Реймс» узяв на себе відповідальність за вилучення гравців: уже за дві хвилини жовту картку отримав гравець «Лор’яна» Д. Йонгва. Розчарування «Лор’яна» зросло, коли на 65-й хвилині Т. Бакайоко також отримав попередження, а «Реймс» скористався можливістю провести дві заміни. М. Мунетсі замінив А. Саламу, а Т. Де Смет вийшов замість Ж. Вільсона-Есбранда. Свіжі ноги надали грі «Реймса» нової енергії, порушивши оборонну стабільність «Лор’яна».

На 72-й хвилині «Лор’ян» відповів другою заміною — А. Тосін замінив А. Карі, сподіваючись знайти переломний момент. Але «Реймс» проявив стійкість і зумів використати свої шанси. На 84-й хвилині Дж. Вілсон-Есбранд вписав своє прізвище в протокол, забивши єдиний гол у матчі та спричинивши захоплену радість уболівальників Реймса. У завершальній стадії гри Реймс зробив ще дві заміни: Дж. Іто замінив М. Бусі, а А. Річардсон вийшов замість А. Коне на 87-й хвилині. Ці заміни були спрямовані на те, щоб зберегти свою перевагу і звести нанівець пізні спроби «Лор’яна» врятувати нічию. Матч набув неприємного для «Реймса» обороту на 81-й хвилині, коли В. Стілл отримав жовту картку, а за кілька миттєвостей — червону. Залишившись удесятьох, «Реймс» був змушений протистояти пізньому натиску «Лор’яна», який відчайдушно намагався зрівняти рахунок. У підсумку «Реймс» утримав свою невелику перевагу, забезпечивши собі всі три очки в боротьбі з непоступливим «Лор’яном». Перемога «Реймса» стала свідченням його організованої гри в обороні та чіткої гри на добиванні. Ця захоплива зустріч між «Реймсом» і «Лор’яном» продемонструвала конкурентоспроможність і стійкість команд у Лізі 1. Кожен матч таїть у собі можливість сюрпризів, і любителі футболу вкотре переконалися в красі та захопливості цього виду спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Реймс, Лор’ян — Ланс.