Лечче — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 21:00 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Торіно — 0:1. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Торіно (Турин).

Лечче - Торино - 0:1. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Торино - 0:1. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Лечче (Італія) — Торіно (Турин) — 0:1 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Лечче — Торіно:

Лечче — Торіно: У напруженому поєдинку Серії А «Лечче» приймав «Торіно» на стадіоні «Віа дель Маре». Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Торіно», але не обійшлося без драматизму і жовтих карток. Від самого початку обидві команди продемонстрували своє прагнення до завоювання трьох очок. У результаті перший тайм вийшов напруженим і дуже конкурентним. На 10-й хвилині першим жовту картку отримав гравець «Торіно» Г. Гінеітіс, що задало тон напруженій грі. Матч тривав у гострій боротьбі, обидві команди боролися за контроль над серединою поля. На 26-й хвилині в суддівську книгу потрапив гравець «Торіно» К. Лінетті, а на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» В. Жандрі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Торіно» завдяки голу А. Буонджорно на 41-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити динаміку гри. На 56-й хвилині у складі «Лечче» з’явилися П. Альмквіст і Р. Удін, а на 62-й хвилині — Л. Банда і Н. Крстович. У складі «Торіно» також відбулися зміни: на 64-й хвилині вийшов П. Пеллегрі, а на 82-й — С. Річчі та Г. Гінеітіс. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли забити.

Суддя продовжував показувати жовті картки, напруга на полі наростала. На 71-й хвилині був вилучений гравець «Торіно» Р. Родрігес, а на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» А. Галло. Намагаючись врятувати хоч щось у цьому матчі, «Лечче» зробив останню заміну на 81-й хвилині, замінивши А. Галло на П. Доргу. Торіно відповів останньою заміною, випустивши на поле Р. Белланову на 90-й хвилині. Останні хвилини матчу були затьмарені суперечками та дисциплінарними порушеннями. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Торіно» А. Тамезе, потім червону картку отримав І. Юрич, і «Торіно» залишився вдесятьох. В останні хвилини гри «Торіно» зробив останню заміну, замінивши Д. Зиму на Р. Белланову. Незважаючи на всі зусилля «Лечче», «Торіно» зумів утримати перевагу 1:0 і здобути важливу перемогу в Серії А. Матч став демонстрацією майстерності, рішучості та тактичної майстерності обох команд, але в підсумку перемогу здобув «Торіно». Після фінального свистка вболівальники стадіону «Комунале Віа дель Маре» влаштували овацію гравцям за їхні старання на полі. Незважаючи на те, що «Лечче» не зміг домогтися перемоги, їхня завзятість і бойовий дух були очевидні протягом усього матчу. А «Торіно» понесе із собою додому задоволення від важкої перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Лечче, Торіно — Сассуоло.