РБ Лейпциг — Кельн — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 21:25 28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Кельн — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

РБ Лейпциг - Кельн - 6:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Кельн - 6:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 6:0 (4:0)
Голи: Timo Werner (15), Опенда (40), Раум (43), Опенда (45+3), Б. Шешко (88), Баумгартнер (90+2)

Предупредження: М. Сімакан (19), Шабо (29), М. Роуз (36), M. Олесен (72), L. Klostermann (79), M. Олесен (80), С. Баумгарт (82), Л. Кіліан (86)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Кельн:

«РБ Лейпциг» домінував у матчі Бундесліги проти ФК «Кольн», здобувши вражаючу перемогу з рахунком 6:0 на стадіоні «Ред Булл Арена». Гра почалася з пенальті у ворота «РБ Лейпциг» на 15-й хвилині, який успішно реалізував Тімо Вернер. «РБ Лейпциг» продовжував домінувати, і на 19-й хвилині М. Сімакан отримав жовту картку за гру рукою. ФК «Кольн» відповів жовтою карткою Ж. Шабо на 29-й хвилині, а потім ще однією жовтою карткою М. Розе на 36-й хвилині. Невпинні атаки «РБ Лейпциг» принесли свої плоди на 40-й хвилині, коли Л. Опенда влучив у сітку воріт, збільшивши перевагу до 2:0. Лише через три хвилини, на 43-й хвилині, Д. Раум ще одним голом збільшив перевагу господарів поля. Ближче до перерви «РБ Лейпциг» завдав ще одного удару на 45-й хвилині, коли Л. Опенда забив другий гол у матчі. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Кольна» на 46-й хвилині. Ж. Шабо змінив Л. Кіліана, а Л. Майна був замінений на Ф. Аліду. На 63-й хвилині «РБ Лейпциг» також зробив дві заміни: Т. Вернер був замінений на К. Баумгартнера, а X. Сімонс — на Д. Ольмо. На 70-й хвилині «Кольн» спробував переломити ситуацію, зробивши ще дві заміни.

Ф. Кайнц замінив М. Олесена, а Л. Вальдшмідт був замінений на Д. Гусейнбашича. РБ Лейпциг відповів третьою заміною — на 70-й хвилині Ф. Карвальо замінив Д. Ольмо. На 72-й хвилині М. Олесен, гравець ФК «Кольн», отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування команди. На 75-й хвилині «РБ Лейпциг» зробив ще дві заміни: Л. Опенда замінив К. Ленца, а Д. Раум — Б. Сеско. На 77-й хвилині «Кольн» також зробив заміну: Д. Зельке вийшов замість М. Ута. Однак на 80-й хвилині їхні надії на повернення в гру були підірвані: М. Олесен отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. У цьому ж інциденті жовту картку отримав і гравець «Кольна» С. Баумгарт. Ближче до кінця матчу розчарування «Кольна» продовжилося: Л. Кіліан і М. Олесен отримали жовті картки на 86-й і 80-й хвилинах відповідно. РБ Лейпциг скористався вразливістю суперника: на 88-й хвилині Б. Сеско забив гол, а на 90-й хвилині — К. Баумгартнер. Загалом, РБ Лейпциг продемонстрував свою перевагу впродовж усього матчу і здобув упевнену перемогу над ФК Кольн із рахунком 6:0. Вражаюча гра продемонструвала їхні можливості і показала, чому з ними необхідно рахуватися в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — РБ Лейпциг, Кельн — Аугсбург.