Вулверхемптон — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 21:33 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Вулверхэмптон - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 2:2 (1:2)
Голи: Маріо Леміна (36), Хван Хі-Чан (71) — К. Вілсон (22), К. Вілсон (45+4)

Попередження: Берн (66), Джамаал Ласселлес (70), Тріпп’єр (82), Р. Айт Нурі (83), Лонгстафф (90+6)

Огляд матчу Вулверхемптон — Ньюкасл:

На стадіоні «Молінеукс» відбулася напружена боротьба між командами «Вулвз» і «Ньюкасл» у рамках Прем’єр-ліги, яка змусила вболівальників бути в напрузі від початку і до кінця. За рахунку 1:2 на користь «Ньюкасла» здавалося, що гра вислизає від «Вулвз», але пізній рахунок у другому таймі забезпечив їм заслужену нічию. На початку матчу обидві команди продемонстрували високий рівень енергії та рішучості. Однак першим відзначився «Ньюкасл»: на 22-й хвилині Каллум Вілсон вразив ворота суперника. Нападник продемонстрував свою майстерність, вивівши свою команду в лідери. Однак «Вулвз» не відступили. Вони щосили намагалися повернутися в гру, і їхні зусилля були винагороджені на 36-й хвилині, коли Маріо Леміна зрівняв рахунок вдалим голом. Момент змінився на користь «вовків», але радість їхня була недовгою: незадовго до свистка на перерву «Ньюкасл» отримав право на пенальті, і знову його виконав Каллум Вілсон. Він не помилився і впевнено переправив м’яч у воротаря «вовків», забезпечивши своїй команді перевагу 2:1 перед перервою. Другий тайм почався з того, що обидві команди були сповнені рішучості відігратися. На 54-й хвилині «Вовки» зробили першу заміну, випустивши на поле Адаму Траоре, який став більш атакувальним гравцем. Ця заміна надала грі «вовків» більше темпу і креативності, дестабілізувавши оборону «Ньюкасла». З кожною хвилиною на полі наростала напруга.

На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Дуайт Берн, а ще за чотири хвилини за ним пішов його партнер по команді Джамаал Ласселлс. Вовки" скористалися цією можливістю і зрівняли рахунок на 71-й хвилині завдяки класному удару Хванг Хі-Чана. Обидві команди продовжували прагнути до перемоги, проводячи тактичні заміни, щоб освіжити склади. На 72-й хвилині «Ньюкасл» ввів у гру Мігеля Альмірона замість Джо Віллока, щоб надати атаці більшого імпульсу. У відповідь на це «Вулвз» ввели в гру Педро Нето замість Сема Калайджича на 77-й хвилині. З плином часу гра ставала дедалі гострішою, жовті картки отримали Кіран Тріпп’єр із «Ньюкасла» на 82-й хвилині та Раян Аїт Нурі з «Вулвз» на 83-й хвилині. Це свідчило про те, що матч проходив у конкурентній боротьбі. Під кінець тайму «Вулвз» зробили останню заміну: на 86-й хвилині Жоао Гомеш замінив Маріо Леміна. У міру наростання напруги на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Шон Лонгстафф, що стало останньою помітною подією в захопливому поєдинку. У підсумку обом командам довелося задовольнитися наполегливою нічиєю 2:2. Матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги, майстерність і цілеспрямованість гравців. Ця гра, безсумнівно, подарувала вболівальникам захоплююче видовище і змусила їх з нетерпінням чекати майбутніх зустрічей між «Вулвз» і «Ньюкаслом».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Вулверхемптон, Ньюкасл — Арсенал.