Ланс — Нант — 4:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 23:52 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Нант — 4:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Нант (Франція).

Ланс - Нант - 4:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Нант - 4:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Ланс (Франція) — Нант (Франція) — 4:0 (1:0)
Голи: Ф. Сотока (27), Факундо Медіна (58), Ф. Сотока (71), N. El Aynaoui (89)

Попередження: Сепе Ельє Вахі (68), Ерай Комерт (68), Жан-Кевін Дюверн (83)

Огляд матчу Ланс — Нант:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Боллер-Делеліс» «Ленс» приймав «Нант». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Ленса», але в підсумку «Ленс» здобув впевнену перемогу з рахунком 4:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували високий рівень майстерності та рішучості. Не гаючи часу, «Ленс» вийшов уперед, коли на 27-й хвилині було призначено пенальті. Ф. Сотока вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, забезпечивши «Ленсу» перевагу.

На початку другого тайму «Ленс» не зменшив обертів і подвоїв перевагу на 58-й хвилині. На 60-й хвилині «Нант», бажаючи відігратися, зробив першу заміну. М. Сімон був замінений на К. Бамбу. Однак ця заміна не змогла перешкодити «Ленсу» домінувати в грі. На 68-й хвилині обидві команди отримали жовті картки. Попередження отримали гравці «Нанта» Е. Комерт та «Ленса» Е. Вахі. Це був фізичний матч, і такі вилучення свідчили про напружений характер гри. На 69-й хвилині «Ленс» зробив першу заміну: Д. Мачадо замінив М. Хайдару. Ця заміна внесла нову енергію в гру. Відразу ж після цього «Ленс» зробив ще одну заміну: Е. Вахі замінив М. Гілавогі. На 71-й хвилині «Ленс» було призначено ще один пенальті, що дало йому чудову можливість збільшити перевагу. І знову Ф. Сотока впевнено реалізував пенальті, забивши свій другий гол у матчі. На 72-й хвилині «Нант» зробив третю заміну: М. Коко був замінений на Адсона. Однак ця зміна не справила істотного впливу на хід матчу. На 77-й хвилині «Ленс», вирішивши домогтися перемоги, зробив третю заміну: А. Томассон замінив А. Фульгіні. Четверта й остання заміна у складі «Ленса» була проведена на 78-й хвилині. Замість Н. Ель-Айнауї в гру вступив А. Діуф. На 81-й хвилині «Нант» відповів двома швидкими замінами. К. Мерлен замінив Ж. Хаджама, а С. Мутуссамі вийшов замість М. Сіссоко. У кінцівці матчу напруга стала наростати, і на 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Нанта» Ж. Дюверне. Скориставшись ситуацією, «Ленс» зробив останню заміну на 84-й хвилині. Ф. Сотока, який вже забив два пенальті, був замінений на О. Кортеса. На завершення блискучої гри «Ленс» забив четвертий гол на 89-й хвилині. Н. Ель-Айнауї забив четвертий гол, ще більше збільшивши перевагу «Ленса» і підтвердивши свою заслужену перемогу. Неймовірна майстерність і командна робота «Ленса» призвели до переконливої перемоги над «Нантом» з рахунком 4:0 у цьому матчі Ліги 1. Уболівальники на стадіоні «Стад Болле-Деліс» стали свідками захопливого матчу, сповненого голів, замін і напружених моментів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Ланс, Нант — Реймс.