Кальярі — Фрозіноне — 4:3. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 15:30 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Фрозіноне — 4:3. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Кальяри - Фрозиноне - 4:3. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Фрозиноне - 4:3. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Кальярі (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 4:3 (0:2)
Голи: G. Oristanio (72), A. Makoumbou (76), L. Pavoletti (90+6), L. Pavoletti (90+4) — M. Суле (23), М. Суле (37), М. Брешіаніні (49)

Попередження: S. Romagnoli (26), M. Prati (57), Мехді Бурабія (85), Калеб Околі (87), R. Marchizza (90+6)

Огляд матчу Кальярі — Фрозіноне:

У захопливому поєдинку Серії А «Кальярі» здобув сенсаційну перемогу над «Фрозіноне» на стадіоні «Уніпол Домус». Поступаючись у рахунку 0:2 у перерві, господарі поля в другому таймі продемонстрували приголомшливу гру і здобули впевнену перемогу з рахунком 4:3. Фрозіноне вийшов уперед на 23-й хвилині, коли М. Суле переправив м’яч у сітку. За цим голом послідувала жовта картка для гравця «Фрозіноне» С. Романьолі на 26-й хвилині. На 30-й хвилині у «Кальярі» була чудова нагода скоротити відставання в рахунку, але М. Манкосу не реалізував пенальті. Незважаючи на зусилля «Кальярі», на 37-й хвилині «Фрозіноне» збільшив свою перевагу за рахунок ще одного гола, забитого М. Суле. У перерві «Кальярі» зробив першу заміну, замінивши Н. Нандеса на Г. Зап. Нандеса на Г. Заппу. Другий тайм почався з нових замін, цього разу з боку «Кальярі». А. Дейола вийшов замість Л. Паволетті, сподіваючись привнести в атаку більше креативу. Однак «Фрозіноне» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу, коли на 49-й хвилині М. Брешіаніні вразив ворота суперника.

«Кальярі» не здавався і на 63-й хвилині зробив три заміни. З. Лувумбо, Дж. Джанкто і М. Манкосу були замінені на Г. Орістаніо, П. Ацці і Н. Віолу відповідно. На 72-й хвилині Г. Орістаніо забив гол, подарувавши «Кальярі» надію. У відповідь «Фрозіноне» зробив свої заміни, випустивши на поле Х. Баєса та М. Куні. Однак на 76-й хвилині А. Макумбу знову вразив ворота «Кальярі». Окрилений успіхом, «Кальярі» продовжував іти вперед. За десять хвилин до кінця зустрічі «Фрозіноне» зробив останню заміну: замість М. Брешіаніні з’явився К. Околі. У розпал гри «Фрозіноне» отримав дві жовті картки: М. Бурабія на 85-й хвилині та К. Околі на 87-й хвилині. Ближче до кінця матчу «Кальярі» проявив неабиякий характер і рішучість. На 90-й хвилині Л. Паволетті забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок у матчі — 3:3. На завершення матчу Л. Паволетті забив ще один гол на останній хвилині, завершивши дивовижне повернення й оформивши перемогу «Кальярі» з рахунком 4:3. Ця захоплива зустріч продемонструвала непередбачуваність і азарт, притаманні Серії А. Приголомшлива перемога «Кальярі», безсумнівно, запам’ятається як одна з найяскравіших подій сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Дженоа, Фрозіноне — Емполі.