Вест Гем — Евертон — 0:1. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 16:59 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Евертон — 0:1. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Вест Хэм - Эвертон - 0:1. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Эвертон - 0:1. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Вест Гем (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 0:1 (0:0)
Голи: Д. Калверт-Левін (51)

Предупредження: Пікфорд (28), М. Кудус (28), Пакета (69), Бенрахма (77), Е. Альварес (83)

Огляд матчу Вест Гем — Евертон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Лондон Стедіум» зійшлися команди «Вест Гем» і «Евертон». Перша половина матчу завершилася перемогою «Евертона», і до фінального свистка вболівальники перебували в напрузі. У першому таймі обидві команди не змогли забити жодного гола, внаслідок чого рахунок у матчі був 0:0. Однак це не означає, що в матчі не було активних дій: обидві команди з перших хвилин продемонстрували свою рішучість і майстерність. На 28-й хвилині напруга зросла, коли Джордан Пікфорд з «Евертона» отримав жовту картку. На цій же хвилині був вилучений гравець «Вест Гема» М. Кудус, що підкреслює напруженість матчу. Обидві команди були сповнені рішучості заволодіти перевагою і вийти з глухого кута. На 51-й хвилині глухий кут, нарешті, був перерваний, і натовп вибухнув від захвату. Домінік Калверт-Льюїн, гравець «Евертона», вразивши ворота суперника приголомшливим голом, вивів свою команду вперед. Атмосфера на стадіоні змінилася, вболівальники «Евертона» святкували перемогу своєї команди. На 57-й хвилині «Вест Гем», не бажаючи здаватися без бою, зробив першу заміну. М. Антоніо вийшов на заміну, замінивши Д. Калверт-Льюїна, який забив гол.

Це був тактичний хід, спрямований на підтримку сильної атаки і спробу зрівняти рахунок. Йшли хвилини, тиск на обидві команди наростав. На 69-й хвилині гравець «Вест Гема» Л. Пакете отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в матчі. Вирішивши переломити хід зустрічі, на 73-й хвилині «Вест Гем» зробив другу заміну, випустивши замість Т. Соучека Дж. Ворд-Проуза. Однак, незважаючи на кілька можливостей, «Вест Гем» так і не зміг прорватися вперед. Розчарування гравців стало очевидним, коли ще три жовті картки отримали С. Бенрахма на 77-й хвилині, Е. Альварес на 83-й хвилині та А. Крессвелл на 86-й хвилині. В останні хвилини гри «Евертон» зробив першу заміну. На 89-й хвилині Д. Калверт-Льюїн був замінений на Черміті. Ця заміна була покликана забезпечити стабільність в обороні «Евертона», що дало змогу втримати невелику перевагу. У підсумку «Евертон» здобув перемогу з підсумковим рахунком 0:1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, подарувавши вболівальникам захопливий і конкурентний матч. На стадіоні «Лондон Стедіум» розгорнулася напружена боротьба в Прем’єр-лізі, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Вест Гем, Евертон — Брайтон.