Ліверпуль — Ноттінгем Форест — 3:0. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 18:04 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Ноттінгем Форест — 3:0. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Ливерпуль - Ноттингем Форест - 3:0. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Ноттингем Форест - 3:0. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Ліверпуль (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 3:0 (2:0)
Голи: Діого Хота (31), Nunez Darwin (35), Мохамед Салах (77)

Попередження: Трент Александр-Арнольд (19), О. Мангала (33), Ніколас Домінгес (52), Алексіс Мак Аллістер (58), Сангаре (90)

Огляд матчу Ліверпуль — Ноттінгем Форест:

«Ліверпуль» здобув впевнену перемогу над «Ноттінгем Форест» У матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Анфілд», «Ліверпуль» продемонстрував свою перевагу над «Ноттінгем Форест», здобувши переконливу перемогу з рахунком 3:0. Господарі поля контролювали гру від початку і до кінця, демонструючи майстерність в атаці та надійність в обороні. Перший гольовий момент виник на 19-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» Т. Александер-Арнольд. Молодий захисник помилився в атаці, і суддя виніс йому попередження. Незважаючи на цю невдачу, «Ліверпуль» продовжував іти вперед у пошуках першого гола, і на 31-й хвилині Діого Жота переправив м’яч у сітку воріт «Ліверпуля» — 1:0. Клінічний удар Жоти привів у захват глядачів, і атмосфера на «Анфілді» загострилася до межі. Ноттінгем Форест спробував відігратися, але їхні амбіції були припинені, коли на 33-й хвилині О. Мангала отримав жовту картку. Ліверпуль скористався ситуацією, і вже за дві хвилини Д. Нуньєс вдалим ударом збільшив перевагу до 2:0. Другий тайм розпочався з більш рішучих дій «Ноттінгем Форест», але їхнім зусиллям завадив Н. Домінгес, який отримав жовту картку на 52-й хвилині. Не залишився осторонь і гравець «Ліверпуля» А. Мак Аллістер, який також отримав попередження на 58-й хвилині. На цій же хвилині «Ліверпуль» зробив першу заміну, замінивши голкіпера Діого Йоту на К. Гакпо. Ця заміна надала атаці «Ліверпуля» нових сил. Через хвилину Р. Гравенберх замінив Х. Елліотта, посиливши тим самим півзахист «Ліверпуля».

На це «Ноттінгем Форест» відповів потрійною заміною на 69-й хвилині. О. Айна, Х. Тоффоло та Т. Авонійі вийшли на поле в надії змінити ситуацію в команді. Однак «Ліверпуль» залишився непохитним, його захист припинив усі шанси суперника. На 77-й хвилині домінування «Ліверпуля» посилилося, коли М. Салах добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу до 3:0. Єгипетський нападник укотре продемонстрував свою високу кваліфікацію і залишив «Ноттінгем Форест» у нелегкій боротьбі за повернення в гру. Обидві команди зробили чергові заміни, щоб вплинути на хід матчу. На 80-й хвилині «Ліверпуль» замінив Д. Нуньєса на В. Ендо, а «Ноттінгем Форест» здійснив дві заміни на 83-й хвилині, випустивши Андрія Сантоса і М. Гіббса-Вайта замість О. Мангали і Н. Вільямса відповідно. На останніх хвилинах матчу «Ліверпуль» зробив останню заміну: на 89-й хвилині Дж. Гомес замінив Т. Александра-Арнольда. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ноттінгем Форест» І. Сангаре, що ще більше ускладнило їхні шанси на порятунок. В останні хвилини матчу «Ліверпуль» думав, що заб’є четвертий гол у виконанні К. Гакпо, але гол був скасований через офсайд. Незважаючи на це, «Ліверпуль» здобув переконливу перемогу, завоювавши всі три очки на очах у своїх уболівальників. Домінуюча гра «Ліверпуля» продемонструвала його прагнення до титулу, а «Ноттінгем Форест» повинен перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб оговтатися від цієї поразки. Цей результат, безсумнівно, залишиться в пам’яті обох уболівальників, бо на «Анфілді» повною мірою проявилися атакувальна майстерність «Ліверпуля» і його оборонна стабільність.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Ліверпуль, Ноттінгем Форест — Астон Вілла.