Ман.Юнайтед — Ман.Сіті — 0:3. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 19:29 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Ман.Сіті — 0:3. Чемпіонат Англії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Ман.Юнайтед - Ман.Сити - 0:3. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Ман.Сити - 0:3. Чемпионат Англии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 10-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Ман. Сіті (Англія) — 0:3 (0:1)
Голи: Го ланд (26), Голанд (49), Фоден (80)

Попередження: André Onana (26), Фоден (42), Соф’ян Амрабат (42), Антоній (90+2), Bruno Fernandes (90+4)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Ман.Сіті:

Манчестер Юнайтед — Манчестер Сіті: «Сіті» домінує в дербі на «Олд Траффорд» У довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» манчестерське дербі подарувало вболівальникам захопливу та напружену боротьбу: «Манчестер Юнайтед» приймав своїх суперників із сусіднього міста — «Манчестер Сіті». Обидві команди прагнули підтвердити свою перевагу в лізі, тому все було готово до захопливого поєдинку. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Це був стрімкий поєдинок, у якому всі події розгорталися з кінця в кінець, і вболівальники були на межі своїх можливостей. Проте вже на 26-й хвилині «Манчестер Сіті» взяв гору, коли гравець «Манчестер Юнайтед» А. Онана отримав жовту картку. Після цього у ворота «Манчестер Сіті» було призначено пенальті, який успішно реалізував нападник Е. Хааланд. У міру наростання напруженості на полі суддя змушений був виписувати жовті картки обом сторонам. На 42-й хвилині попередження отримали гравець «Манчестер Сіті» П. Фоден і гравець «Манчестер Юнайтед» С. Амрабат, що ще більше загострило атмосферу дербі. У перерві «Манчестер Сіті» втримав перевагу в один гол, залишивши «Манчестер Юнайтед» роботу на другий тайм. Одразу після перерви господарі поля зробили заміну, замінивши М. Маунта на С. Амрабата, намагаючись посилити атакувальні можливості.

Однак на 49-й хвилині «Манчестер Сіті» продовжив демонструвати свою чудову форму, коли Е. Гааланд знову опинився у воротах, збільшивши свою перевагу до двох м’ячів. На 73-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни, випустивши В. Лінделофа і С. Регуйлона, щоб надати команді нових сил. Однак на 80-й хвилині «Манчестер Сіті» ще більше закріпив свою перевагу, коли П. Фоден потужним ударом пробив воротаря «Юнайтед», збільшивши відставання в рахунку до трьох м’ячів. Коли результат уже не викликав сумнівів, «Манчестер Юнайтед» зробив відчайдушні спроби врятувати свою гордість. Менеджер Оле Гуннар Солск’яєр зробив дві останні заміни, замінивши А. Мартіаля і К. Еріксена на М. Решфорда і Антоні відповідно. Однак ці заміни не змогли змінити хід матчу: на останніх хвилинах гри знову спалахнули емоції, внаслідок чого Антоні та Б. Фернандеш із «Манчестер Юнайтед» отримали жовті картки. У підсумку «Манчестер Сіті» здобув впевнену перемогу над своїми суперниками з рахунком 3:0. Цей результат не тільки продемонстрував домінування «Манчестер Сіті» в чемпіонаті, а й поставив під сумнів форму «Манчестер Юнайтед» і його здатність конкурувати з провідними командами. Це дербі продемонструвало контраст удач двох манчестерських клубів: «Сіті» міцно утвердився в ролі претендента на чемпіонський титул, а «Юнайтед» зіткнувся з нелегкою боротьбою. Під час сезону Прем’єр-ліги обидві команди прагнутимуть розвинути свої результати в манчестерському дербі. Найближчими місяцями шанувальники футболу в усьому світі можуть очікувати нових захопливих матчів між цими запеклими суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Ман.Юнайтед, Ман.Сіті — Борнмут.