Байєр — Фрайбург — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 20:26 29 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Фрайбург — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Фрайбург (Німеччина).

Байер - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Байєр (Леверкузен) — Фрайбург (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Віртц (36), N. Atubolu (61) — M. Gulde (70)

Предупредження: Л. Кюблер (14)

Огляд матчу Байєр — Фрайбург:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «БайАрена» леверкузенський «Байєр» зустрівся з «Фрайбургом». Напружена боротьба і захопливі моменти тримали глядачів у напрузі до самого фінального свистка. У перерві рахунок був 1:0 на користь леверкузенського «Байєра», але в другому таймі «Фрайбург» зумів відігратися, зробивши остаточний рахунок 2:1. На 14-й хвилині гравець «Фрайбурга» Л. Кублер отримав жовту картку, що задало тон напруженому і фізичному поєдинку. Незважаючи на невдачу, леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою майстерність в атаці на 36-й хвилині, коли Ф. Віртц забив гол, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги. Однак на 61-й хвилині невдало склалися події, коли Н. Атуболу забив гол у ворота леверкузенського «Байєра», зрівнявши рахунок. На 67-й хвилині «Фрайбург» здійснив першу заміну, замінивши М. Грегорича на М. Еггештайна, щоб надати атаці більше потужності. Через хвилину П. Лінхарт замінив М. Гульде, забезпечивши свіжість в обороні. Матч продовжував розвиватися, обидві команди демонстрували рішучість завоювати важливі три очки. На 70-й хвилині М. Гульде, гравець «Фрайбурга», спокутував свою провину, забивши вирішальний гол і вперше в матчі вивівши свою команду вперед.

На 85-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив шквал замін. Й. Хофманн і Й. Фрімпонг були замінені на А. Адлі та Н. Теллу відповідно, що додало атаці креативності та швидкості. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, леверкузенський «Байєр» зробив останні заміни, намагаючись врятувати нічию або переламати хід зустрічі на свою користь. В. Боніфацій замінив П. Шика, Ф. Віртц поступився місцем А. Глозеку, а А. Грімальдо був замінений на П. Хінкапі. Цей стратегічний хід свідчив про прагнення команди зрівняти рахунок у кінцівці матчу. На 90-й хвилині, коли напруга в матчі наростала, гравці «Фрайбурга» К. Штрайх і Л. Холер отримали жовті картки. Ці попередження послужили нагадуванням гравцям про необхідність дотримуватися дисципліни в заключній стадії гри. Коли пролунав фінальний свисток, леверкузенський «Байєр» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 2:1. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд: захопливі голи, тактичні заміни, демонстрація майстерності та рішучості. Загалом матч між леверкузенським «Байєром» і «Фрайбургом» став справжнім підтвердженням азарту і непередбачуваності футбольної Бундесліги. Захопливий поєдинок на «БайАрені» залишив у вболівальників відчуття нетерпіння і передчуття наступного розділу захоплюючої історії ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Байєр, Фрайбург — Боруссія М.