Інтер — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 20:59 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Рома (Рим).

Интер - Рома - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Рома - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Інтер (Мілан) — Рома (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: Тюрам (81)

Попередження: Манчіні (13), Павар (33), Еван Ндіка (47), Леандро Паредес (50), Чалханоглу (56), Алессандро Бастоні (64), Крістанте (68)

Огляд матчу Інтер — Рома:

Інтер — Рома: запекла боротьба закінчилася пізнім голом «Інтера» У захопливому матчі Серії А, що відбувся на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца», «Інтер» і «Рома» зійшлися в напруженій боротьбі, яка тримала вболівальників на межі можливостей. Незважаючи на те, що обидві команди проявили неабияку рішучість, у перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0. Однак пізній гол М. Турама на 81-й хвилині вирішив результат матчу, і рахунок став 1:0 на користь «Інтера». З перших хвилин гри було видно, що обидві команди налаштовані на перемогу. У перші хвилини першого тайму «Інтер» вирізнявся жорсткою боротьбою і високою інтенсивністю, що призвело до низки жовтих карток. На 13-й хвилині попередження отримав гравець «Роми» Г. Манчіні, а на 33-й хвилині — гравець «Інтера» Б. Павард. Суворість судді задала тон матчу, гравцям довелося бути обережними, щоб уникнути нових дисциплінарних санкцій. На початку другого тайму «Інтер» зробив першу заміну в матчі, замінивши Б. Паварда на М. Дарміана. Ця тактична заміна надала грі «Інтера» нових сил, і не минуло й хвилини, як гравець «Роми» Е. Ндічка приєднався до своїх товаришів по команді, отримавши жовту картку вже через хвилину після початку другого тайму. По ходу матчу розчарування зростало, обидві команди вчинили кілька фолів, які призвели до нових жовтих карток.

Л. Паредес і Б. Крістанте з «Роми», а також Х. Калханоглу і А. Бастоні з «Інтера» були покарані суддею за свої грубі дії. На 75-й хвилині обидві команди звернулися до своїх лавок запасних у пошуках свіжих сил. Першою заміну зробила «Рома» — Н. Залевскі замінив З. Челіка. У відповідь «Інтер» зробив дві одночасні заміни: Х. Калханоглу і К. Аслані замість Х. Мхітаряна і Д. Фраттезі відповідно. Заміни надали обом сторонам нової цілеспрямованості, і на 81-й хвилині гравець «Інтера» М. Турам ударом зльоту вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. Цей гол став вирішальним у матчі, оскільки в останні хвилини захист «Інтера» вистояв і домігся перемоги. У заключній стадії гри обидві команди провели чергові заміни, намагаючись вплинути на хід гри. У «Інтера» замість Карлоса Аугусто вийшов Ф. Дімарко, а у «Роми» замість Х. Ауара — С. Ель-Шаараві, а замість А. Белотті — Е. Бове. «Інтер» також зробив останню заміну: Д. Дамфріс замінив С. де Врея. У «Роми» останню заміну зробив Л. Паредес, замінивши С. Азмуна. Матч закінчився перемогою «Інтера», який набрав усі три очки в боротьбі за славу в Серії А. Невеликий рахунок не відображає того напруження і драматизму, який панував на полі протягом усього матчу. І «Інтер», і «Рома» продемонстрували виняткову майстерність, рішучість і бажання, що зробило матч захоплюючим як для вболівальників обох команд, так і для нейтральних глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Інтер, Рома — Лечче.