Наполі — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 23:42 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Мілан (Італія).

Наполи - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Наполі (Неаполь) — Мілан (Італія) — 2:2 (0:2)
Голи: Маттео Політано (50), Г. Распадорі (63) — Жиру (22), Жиру (31)

Попередження: Natan (53), T. Reijnders (55), Л. Ромеро (62), Ді Лоренцо (65), Юнус Мусах (78), A. Zanoli (86), Natan (89)

Огляд матчу Наполі — Мілан:

У захопливому матчі Серії А між «Наполі» та «Міланом» обидві команди продемонстрували свою рішучість і стійкість на полі, в результаті чого була зафіксована драматична нічия 2:2. Гра проходила на легендарному стадіоні «Стадіо Дієго Армандо Марадона», що дало привід для напруженої боротьби двох потужних італійських команд. Рахунок 0:2 на користь «Мілана» в перерві матчу, здавалося, говорив про швидку перемогу «россонері». «Россонері» впевнено розпочали матч, з перших хвилин давши зрозуміти про свої наміри. На 19-й хвилині «Мілан» зробив першу заміну: П. Калулу замінив М. Пеллегріно. Ця заміна надала команді нових сил, і вже за три хвилини результативний удар О. Жиру призвів до перемоги «Мілана» з рахунком 1:0. «Мілан» продовжив домінувати, і на 31-й хвилині Жиру завдав ще одного удару, збільшивши перевагу до 2:0. Здавалося, що «россонері», володіючи потужною атакою, здобудуть упевнену перемогу, проте перерва в матчі стала переломним моментом. Наполі повернувся до гри оновленим і зробив низку замін, які змінили хід матчу. На 46-й хвилині було зроблено потрійну заміну: М. Руй, Е. Елмас і А. Ррахмані замість М. Олівери, Г. Сімеоне і Л. Остігарда відповідно. Цей тактичний хід надав атакувальній грі «Наполі» нового імпульсу та змінив динаміку гри. «Наполі» не пошкодував часу, щоб скористатися отриманою перевагою. На 50-й хвилині М. Політано забив чудовий гол, відродивши надії «Наполі» на успіх у відповідь. Напруга в матчі досягла точки кипіння, обидві команди боролися за кожен м’яч, і в міру наростання напруження суддя став давати жовті картки.

На 53-й хвилині попередження отримав гравець «Наполі» Натан, а на 55-й хвилині — Т. Рейндерс (AC Milan). На 62-й хвилині жовту картку отримав Л. Ромеро з «Мілана», що ще більше загострило атмосферу матчу. На 63-й хвилині «Наполі» завершив свій матч-відповідь. Дж. Распадорі забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок 2:2. У матчі встановилася рівновага, обидві команди прагнули перемоги. Заміни продовжували відігравати важливу роль у визначенні результату гри. На 77-й хвилині у складі «Наполі» замість Ф. Ангісси з’явився П. Зелінські, що дало змогу «свіжим ногам» підтримати атакувальний порив. Тим часом на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Ю. Муса. Прагнучи перемоги, «Мілан» зробив ще дві заміни на 81-й хвилині, замінивши О. Жиру на Н. Окафора, а Р. Леао на Л. Йовіча. У відповідь «Наполі» ввів у гру А. Дзанолі замість М. Політано на 83-й хвилині. У міру того як час добігав кінця, напруга знову стала наростати. На 86-й хвилині А. Дзанолі з «Наполі» отримав жовту картку, що посилило тиск. На 87-й хвилині замість А. Флоренці у складі «Мілана» з’явився М. Пеллегріно. В останні хвилини матчу напруга досягла свого апогею. На 89-й хвилині гравець «Наполі» Натан отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки, і «Наполі» залишився вдесятьох. Незважаючи на те, що команда залишилася вдесятьох, «Наполі» мужньо боровся за очко. Після закінчення матчу команди домоглися важкої нічиєї — 2:2. Матч продемонстрував стійкість і бойовий дух обох команд, перевагу в рахунку і високі емоції. Ця захоплююча зустріч між «Наполі» і «Міланом» залишиться в пам’яті як свідчення непередбачуваності футболу. На «Стадіо Дієго Армандо Марадона» відбувся поєдинок, який увійде в історію Серії А як захопливе змагання, що запам’ятається.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Наполі, Мілан — Удінезе.