Атлетіко — Алавес — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-30 00:00 29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Алавес — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Алавес (Іспанія).

Атлетико - Алавес - 2:1. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Алавес - 2:1. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Алавес (Іспанія) — 2:1 (2:0)
Голи: Родріго Рікельме (26), Мората (45+1) — Гевара (90+6)

Попередження: Льоренте (72), R. Duarte (72), Ермосо (73), Облак (83), I. Хагі (85)

Огляд матчу Атлетіко — Алавес:

У захопливому матчі Ла Ліги, що проходив на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано», мадридський «Атлетіко» зустрічався з «Алавесом». У перерві рахунок був 2:0 на користь «Атлетіко», але в другому таймі матч набув інтригуючого обороту: «Алавес» зумів відіграти один м’яч. Остаточний рахунок матчу — 2:1, що забезпечило захоплююче видовище для обох уболівальників. 26-та хвилина принесла перший перелом у грі, коли гравець «Атлетіко Мадрид» Р. Рікельме влучив у сітку воріт, чим розлютив глядачів. Цей перший гол задав тон грі та надав впевненості у своїх силах. Під кінець першого тайму «Атлетіко Мадрид» збільшив свою перевагу. На 45-й хвилині А. Мората вразив ціль, залишивши «Алавесу» серйозне завдання на другий тайм. На початку другого тайму відбулася перша заміна в матчі: на 46-й хвилині «Алавес» ввів у гру А. Солу замість Х. Лопеса. Тактична заміна була покликана вдихнути нове життя в атаку «Алавеса» і змінити хід гри.

Мадридський «Атлетіко» відповів своєю заміною на 58-й хвилині, ввівши в гру С. Нігеса замість М. Льоренте. Керівники команд хотіли додати свіжих сил і підтримати інтенсивність гри. Обидві команди продовжили вносити зміни в хід матчу. На 63-й хвилині «Алавес» зробив дві послідовні заміни: Дж. Гуріді замінив І. Хагі, а Л. Ріоха — А. Реббаха. На 67-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив другу заміну: А. Корреа замінив А. Морату, а Р. де Пауль — П. Барріоса. У заключній стадії матчу обидві команди отримали жовті картки. В «Атлетіко» на 72-й і 73-й хвилинах були вилучені М. Льоренте і М. Ермосо відповідно, а в «Алавеса» на 72-й хвилині жовту картку отримав Р. Дуарте. У час, що залишився, «Алавес» продовжував прагнути до перемоги. На 90-й хвилині їхні зусилля виправдалися: А. Гевара забив гол, зробивши рахунок 2:1. Однак цього виявилося замало — «Атлетіко Мадрид» утримав перемогу. Матч продемонстрував усю гостроту та інтенсивність футболу Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, що забезпечило захоплююче видовище на дев’яносто хвилин. На стадіоні «Сівітас Метрополітано» було багато подій, і вболівальники отримали задоволення від захопливого поєдинку. Атлетіко Мадрид здобув перемогу, але Алавес продемонстрував свою стійкість і вміння чинити опір, що дає привід для оптимізму в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Атлетіко, Алавес — Альмерія.