Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Шахтар U-19» — 2:0. Звіт про матч

2023-11-02 15:42 У четвер, 2-го листопада, в рамках 13-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Шахтар U-19» — 2:0. Звіт про матч

У четвер, 2-го листопада, в рамках 13-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із донецьким «Шахтарем». Цей матч був домашнім для нашої команди й проходив на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» у Конча-Заспі.

Чемпіонат U-19, 13-й тур

«Динамо» — «Шахтар» — 2:0 (0:0)

Голи: Пашко (50), Кремчанін (90+5)

Попереджені: Михавко (77), Осипенко (84), Гусєв (86) — Огарков (23), Глущенко (43), Лосенко (73), Удод (86)

Вилучення: Удод (86, повторне попередження).

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв (к), 3. Балаба (к), 2. Михавко, 6. Котуха (15. Дикий, 81), 14. Іщенко, 22. Осипенко, 18. Саленко, 7. Кремчанін, 19. Пашко (24. Герич, 90), 11. Пономаренко.

«Шахтар»: 1. Кравець, 2. Дрозд, 3. Удод, 4. Огарков, 5. Шелекета, 6. Лосенко, 7. Ющенко (15. Сметана, 79), 8. Яновіч (21. Тоіров, 68), 9. Демченко (22. Гармаш, 58), 10. Глущенко, 11. Пушкарьов (к) (17. Цуканов, 58).

Зазначимо, що у попередніх турах «біло-сині» набрали 26 очок і посідали третє місце у турнірній таблиці. А «Шахтар» очолював турнірну таблицю, маючи у своєму активі 28 залікових пунктів, але «гірники» провели на одну гру менше. Тож звітний поєдинок обіцяв бути цікавим та бескомпромісним.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів, а у другому відзначився Пашко, а також Кремчанін, який встановив остаточний рахунок вже у компенсований до другої половини зустрічі час.

Динамівці впевнено розпочали матч та з перших хвилин почали використовувати пресинг. Осипенко хорошим пасом вивів до воріт Пономаренка, але його удар суперники заблокували. Ще кілька разів господарі загрожували чужим воротам після стандартних положень — кутових та штрафних ударів — але успіху вони динамівцям не принесли. Кияни помітно більше володіли ініціативою, незабаром Пономаренко виконав черговий штрафний удар, але м’яч пролетів вище воріт.

А ось стандарт у виконанні «Шахтаря» вийшов ще небезпечнішим: після навісу зліва воротар Суркіс лише у стрибку кінчиками пальців зміг дістати м’яч. Ще одного разу Вячеслав виручив після дальнього удару суперника з-за меж штрафного майданчика. Біля протилежних воріт ледь не відзначився Пашко після навісу зі штрафного у виконанні Кремчаніна, але його удар було заблоковано. З тим команди і пішли на перерву.

Незабаром після початку другого тайму динамівці змогли втілити у гол одну із своїх атак: Гусєв віддав передачу на правий фланг на Саленка, той прострілив на дальню стійку, де Пашко зміг проштовхнути м’яч у сітку. Надалі господарі мали перевагу, а гості час від часу проводили небезпечні випади. Під час одного з них знову виручати свою команду довелося Суркісу, який вчасно зреагував на удар суперника із меж штрафного майданчика. У відповідь ледь не відзначився вдруге Пашко, який намагався скористатися передачею Саленка, але із вигідної позиції дивом спрямував м’яч повз дальню стійку.

Загалом, команди по черзі володіли м’ячем, перехоплюючи його одна в одної, багато боролися,тому небезпечні моменти біля обох воріт виникали не так часто. В одному з них знову оплески на свою адресу заслужив Суркіс, який зреагував на удар зі штрафного Сметани. Забігаючи наперед, відзначимо, що і у компенсований час Вячеслав «потягнув» удар того ж Сметани зі стандарту, вибивши м’яч з-під поперечини.

Ближче до кінця поєдинку пристрасті на полі загострилися, що втілилося у зіткнення та попередження. Одне з них виявилося другим для гравця «Шахтаря» Удода, тому гості залишилися у меншості. Останні хвилини поєдинку залишилися за динамівцями — з ударом Пономаренка низом впорався воротар «гірників» Кравець. А вже у компенсований час і він виявився безсилим після удару Кремчаніна, який підхопив м’яч у чужому штрафному майданчику та вразив дальній кут воріт — 2:0.

Відзначимо, що після цієї перемоги «Динамо U-19» вийшло на перше місце у турнірній таблиці.

02.11.2023, 15:42
Чемпионат Украины Минай Черноморец 2 : 0 Закінчився
Днепр-1 Динамо 1 : 2 Закінчився
ЛНЗ Шахтер 0 : 3 Закінчився
Рух Верес - : - 27 апреля 18:00