Дармштадт — Бохум — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-03 23:29 3 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Бохум — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

3 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Дармштадт - Бохум - 1:2. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Бохум - 1:2. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 1:2 (1:1)
Голи: F. Nurnberger (43) — Асано (25), Асано (54)

Попередження: Ентоні Лосілла (42), C. Klarer (67), Гамбоа (67), К. Шлоттербек (68)

Огляд матчу Дармштадт — Бохум:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor команда SV Darmstadt 98 приймала команду VfL Bochum. Гра розпочалася з високою інтенсивністю, обидві команди прагнули завоювати три очки. На 25-й хвилині «Вфл Бохум» взяв кров у свої руки, коли Т. Асано переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши команді ранню перевагу. Гол гостей потряс оборону «Дармштадта», і вони були сповнені рішучості зрівняти рахунок. Однак торжество «Бохума» було недовгим, оскільки на 42-й хвилині А. Лосілья отримав жовту картку. Через кілька миттєвостей «СВ Дармштадт 98» зрівняв рахунок, коли на 43-й хвилині Ф. Нюрнбергер вразив ціль, чим невимовно порадував своїх уболівальників. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута. На 54-й хвилині Т. Асано забив свій другий гол у матчі і знову вивів свою команду вперед. Намагаючись змінити хід гри, «Бохум» здійснив першу заміну на 59-й хвилині, замінивши М. Брошинські на М. Квартенга. На 64-й хвилині відбулася ще одна заміна — К. Штогер замінив Н. Лоослі. Серія жовтих карток порушила хід матчу: на 67-й хвилині попередження отримав К. Кларер із команди «Дармштадт 98», а потім К. Гамбоа з команди «ВфЛ Бохум».

Ці картки свідчили про високий рівень і напруженість гри. «СВ Дармштадт 98» спробував внести зміни в перебіг матчу, зробивши на 68-й хвилині подвійну заміну: Т. Кемпе замінив О. Вільхельмссона. Однак їхні надії переломити хід гри були ослаблені, коли на 69-й хвилині червону картку отримав Ф. Голланд, який залишив свою команду вдесятьох до кінця матчу. Напруга в матчі продовжувала наростати в міру наближення його завершення. Обидві команди отримали жовті картки: Т. Ліберкнехт (SV Darmstadt 98) — на 72-й хвилині, М. Квартенг (VfL Bochum) — на 87-й хвилині. Прагнучи забезпечити перемогу, VfL Bochum зробив ще дві заміни на 77-й хвилині: П. Хофманн вийшов замість Г. Хофманн вийшов замість Г. Пасьєнсії, а А. Лосілья — замість Т. Оерманна. Команда «SV Darmstadt 98» також зробила дві заміни, замінивши М. Бадера на Ф. Стоїльковича. Гра продовжувала проходити у впертій боротьбі до самого кінця. У міру наближення до 90-ї хвилини жовті картки отримали Г. Пасьєнсія (VfL Bochum) і Т. Скарке (SV Darmstadt 98). Коли пролунав фінальний свисток, «VfL Bochum» вийшов переможцем, здобувши перемогу над «SV Darmstadt 98» із рахунком 2:1. Це був захопливий матч, який продемонстрував талант і гостру конкуренцію в Бундеслізі. Обидві команди продемонстрували величезну рішучість і боролися до останнього моменту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Майнц, Бохум — Кельн.