Лас-Пальмас — Атлетіко — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-03 23:56 3 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Атлетіко — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

3 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Атлетіко (Мадрид).

Лас-Пальмас - Атлетико - 2:1. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Атлетико - 2:1. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 2:1 (0:0)
Голи: Кір’ян (51), B. Рамірес (75) — Мората (83)

Предупредження: Р. де Поль (62), Хосе Марія Хіменес (90+3)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Атлетіко:

У захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія» «Лас-Пальмас» приймав мадридський «Атлетіко». Обидві команди прагнули взяти три очки, тому матч обіцяв бути захопливим, і він, безумовно, виправдав очікування. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодна з команд не змогла вийти з рівного становища. «Лас-Пальмас» продемонстрував відмінну оборону, не даючи можливості атакувати гравцям «Атлетіко Мадрид». У перерві рахунок так і залишився 0:0, і в другому таймі все залежало від гри. Другий тайм почався з посилення гри «Лас-Пальмаса», і незабаром вони були винагороджені за свої зусилля. На 51-й хвилині Кир’ян вразив ворота суперника, забивши чудовий гол, який викликав бурхливу радість уболівальників. Цей гол надав такий необхідний імпульс «Лас-Пальмасу», який продовжив домагатися свого. Менеджер «Атлетіко Мадрид» Дієго Сімеоне не став гаяти часу і здійснив зміни у складі своєї команди, випустивши на 60-й хвилині Коке і Маріо Льоренте. Заміни надали матчу нових сил, і «Атлетіко» почав набирати обертів.

Однак на 75-й хвилині «Лас-Пальмас» завдав нового удару. Б. Рамірес скористався помилкою захисту «Атлетіко Мадрид» і пробив повз воротаря, збільшивши перевагу «Лас-Пальмаса». Стадіон вибухнув від радості: «Лас-Пальмас» виявився на висоті. Не заспокоївшись, «Атлетіко Мадрид» дав відсіч і на 83-й хвилині зумів відігратися. А. Мората вдало забив гол, подарувавши своїй команді надію на останніх хвилинах гри. Однак у хвилини, що залишилися, «Лас-Пальмас» утримав свою перевагу, зірвавши спроби «Атлетіко Мадрид» зрівняти рахунок. Незважаючи на всі зусилля «Атлетіко Мадрид», «Лас-Пальмас» здобув перемогу з рахунком 2:1. Йдучи з поля, вболівальники «Лас-Пальмаса» тріумфували, розуміючи, що їхня команда здобула важку перемогу всупереч усім труднощам. Ця гра залишиться в пам’яті як свідчення непередбачуваності футболу, в якому аутсайдери можуть здобути перемогу всупереч усьому. Обидві команди отримають із цього матчу цінні уроки для продовження свого шляху в Ла Лізі. «Лас-Пальмас» прагнутиме закріпити перемогу та піднятися вгору турнірною таблицею, а «Атлетіко Мадрид» прагне відігратися та повернути свою переможну форму.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Лас-Пальмас, Атлетіко — Вільярреал.