Фрайбург — Боруссія М — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 18:30 4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Боруссія М — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Фрайбург - Боруссия М - 3:3. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Боруссия М - 3:3. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 3:3 (1:3)
Голи: Холер (7), N. Weisshaupt (71) — Дж. Зібатчеу (25), Плеа (29), Джуліан Вейгл (39)

Предупредження: П. Лінхарт (37), Гінтер (50), L. Netz (80), Джуліан Вейгл (90+1)

Огляд матчу Фрайбург — Боруссія М:

Захоплива нічия «Фрайбурга» і «Боруссії» з Монхенгладбаха в матчі Бундесліги У захопливому поєдинку Бундесліги «Фрайбург» і «Боруссія» з Монхенгладбаха на стадіоні Europa-Park Stadion вболівальники відчули бурю емоцій. Матч завершився драматичною нічиєю з рахунком 3:3, продемонструвавши вражаючий талант обох команд. Від самого початку гра розгорілася з новою силою, і обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. «Фрайбург» забив першим уже на 7-й хвилині, коли Л. Холер влучив у сітку воріт, поклавши початок захопливому поєдинку. Однак монхенгладбаська «Боруссія» швидко переломила ситуацію, зрівнявши рахунок на 25-й хвилині завдяки ефектному голу Й. Сібатчеу. До перерви «Боруссія Монхенгладбах» забила ще два м’ячі: на 29-й хвилині А. Плеа вивів команду вперед, а на 39-й хвилині Й. Вайгль реалізував пенальті. У другому таймі «Фрайбургу» довелося нелегко, адже він поступався з рахунком 1:3. «Фрайбург» провів кілька тактичних замін, які дозволили змінити хід гри. Монхенгладбаська «Боруссія» також провела стратегічні заміни, щоб зберегти свою перевагу.

Жовта картка П. Лінхарта на 37-й хвилині посилила розчарування фрайбуржців, але вони не втрачали надії на повернення в гру. На 71-й хвилині Н. Вайсхаупт забив приголомшливий гол, відродивши надію на успіх. У міру наростання напруги обидві команди продовжували прагнути до голу, спонукувані бажанням домогтися перемоги. Монхенгладбахська «Боруссія» провела цілий шквал замін, намагаючись утримати перевагу, але «Фрайбург» не відступав. За свою наполегливість вони були винагороджені на 90-й хвилині, коли В. Гріфо з пенальті впевнено реалізував пенальті. Зрівнявши рахунок, вболівальники «Фрайбурга» розлютилися і завершили свій вражаючий матч-відповідь. Крім голів і замін, у грі було зафіксовано кілька жовтих карток, оскільки напруга матчу досягла свого піку. Загалом матч «Фрайбург» — «Боруссія» з Монхенгладбаха став справжнім підтвердженням конкурентоспроможності та майстерності обох команд. Незважаючи на те, що матч закінчився внічию, гра гравців і хвилювання, що панувало на полі, напевно надовго запам’ятаються вболівальникам обох команд. Любителям футболу залишається тільки сподіватися, що подібних захопливих зустрічей у сезоні Бундесліги буде ще більше.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Фрайбург, Боруссія М — Вольфсбург.