Ман.Сіті — Борнмут — 6:1. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 19:01 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Борнмут — 6:1. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Борнмут (Англія).

Ман.Сити - Борнмут - 6:1. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Борнмут - 6:1. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Борнмут (Англія) — 6:1 (3:0)
Голи: J. Doku (30), Сілва (33), Аканджі (37), Фоден (64), Сілва (84), Аке (88) — Сіністерра (74)

Предупредження: Біллінг (32)

Огляд матчу Ман.Сіті — Борнмут:

Манчестер Сіті — Борнмут: Захоплюючий матч Прем’єр-ліги На стадіоні «Етіхад» панувало пожвавлення: «Манчестер Сіті» приймав «Борнмут» у матчі Прем’єр-ліги. Рахунок 3:0 у перерві вже натякав на захопливу гру, а рахунок 6:1 в основний час виправдав очікування. Початок матчу ознаменувався атакувальними діями обох команд. На 30-й хвилині «Манчестер Сіті» забив перший м’яч у ворота Дж. Цей гол задав тон усьому матчу. Через дві хвилини «Борнмут» отримав жовту картку за фол П. Біллінга. Попри цю невдачу, «Манчестер Сіті» продовжував домінувати і на 33-й хвилині швидко подвоїв свою перевагу. Б. Сільва добив м’яч у сітку, і «Борнмут» насилу стримував нестримну атаку «Сіті». Лише через чотири хвилини «Манчестер Сіті» поповнив свій рахунок ще одним голом. М. Аканджі продемонстрував відмінне самовладання перед воротами, і перевага «Сіті» в перерві склала значні 3:0. У перерві обидві команди зробили стратегічні заміни, намагаючись переломити хід матчу. У «Борнмута» замість Дж. Ротвелла вийшов А. Скотт, сподіваючись на зміну ситуації. «Манчестер Сіті» також зробив заміну: Е. Хааланд замінив П. Фодена. Другий тайм розпочався з не зарахованого голу «Борнмута» через положення «поза грою». Незважаючи на цю невдачу, «Борнмут» продовжував наполегливо боротися.

Однак «Манчестер Сіті» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 64-й хвилині, коли П. Фоден влучив у сітку воріт. По ходу гри обидві команди зробили заміни, щоб привнести в гру нові сили. У складі «Манчестер Сіті» з’явилися Дж. Стоунз і Р. Льюїс, а також Дж. Альварес і М. Нунес. У «Борнмута» на поле вийшли М. Таверньє та Л. Сіністерра. На 74-й хвилині «Борнмут» зумів відігратися завдяки голу Л. Сіністерри, подарувавши своїм уболівальникам проблиск надії. Однак «Манчестер Сіті» швидко відповів на це, і на 84-й хвилині Б. Сільва забив свій другий гол. Сільва забив свій другий гол у матчі. Цей гол фактично закріпив перемогу «Сіті» і розлютив уболівальників. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни. «Борнмут» замінив Д. Соланке на Дж. Клюйверта, а «Манчестер Сіті» — Б. Сільву на О. Бобба. Перед самим фінальним свистком «Манчестер Сіті» забив шостий гол на 88-й хвилині зусиллями Н. Аке, і «Борнмут» зазнав переконливої поразки. Матч між «Манчестер Сіті» та «Борнмутом» став демонстрацією атакувальної майстерності та вміння. Домінуюча гра «Манчестер Сіті» забезпечила їм перемогу, залишивши «Борнмуту» привід для роздумів. Однак обидві команди продемонстрували свою цілеспрямованість і прагнення до видовищного футболу, що зробило матч захопливим видовищем для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Етіхад».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ман.Сіті, Борнмут — Ньюкасл.