Брентфорд — Вест Гем — 3:2. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 19:03 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Вест Гем — 3:2. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Брентфорд - Вест Хэм - 3:2. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Вест Хэм - 3:2. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Брентфорд (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 3:2 (1:2)
Голи: Н. Мопе (11), Константінос Мавропанос (55), Н. Коллінз (70) — М. Кудус (19), Боуен (26)

Попередження: Емерсон Палмієрі (12), K. Ajer (24), Соучек (52), Константінос Мавропанос (62)

Огляд матчу Брентфорд — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги «Брентфорд» зумів здобути вражаючу перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 3:2 на стадіоні Gtech Community Stadium. Незважаючи на те, що в перерві «Брентфорд» поступався в рахунку, він проявив величезну стійкість і рішучість, забивши в другому таймі двічі, і здобув незабутню перемогу з рахунком 3:2. Гра почалася стрімко, обидві команди з перших хвилин продемонстрували атакувальний настрій. На 11-й хвилині «Брентфорд» пролив кров, коли Ніл Мопай влучив у сітку воріт, викликавши захват у глядачів. Однак «Вест Гем» швидко відповів на це, і вже за хвилину Емерсон отримав жовту картку. Матч продовжився в рівній боротьбі, і на 19-й хвилині «Вест Гем» зрівняв рахунок завдяки голу Мохаммеда Кудуса. Розчарування «Брентфорда» посилилося, коли на 24-й хвилині Крістоффер Айєр отримав жовту картку. Лише за дві хвилини ситуація погіршилася: господарі поля пропустили ще один гол, цього разу від Джаррода Боуена, і «Вест Гем» вийшов уперед. Рахунок 1:2 у перерві не зупинив «Брентфорд», який вийшов на перерву з новими силами та рішучістю. На 46-й хвилині господарі поля зробили ранню заміну, замінивши Маркуса Флеккена на Тімо Стракошу. Ця заміна вдихнула нове життя в атаку «Брентфорда», і вони почали домінувати в грі. На 55-й хвилині стався неприємний момент, коли «Брентфорд» пропустив власний гол, збільшивши відставання господарів поля. На 62-й хвилині Кайл Мавропанос, гравець «Вест Гема», отримав жовту картку, що посилило драматизм на полі.

На 64-й хвилині «Брентфорд» зробив дві вирішальні заміни: замість Денні Інгса і Пабло Форнальса в гру вступили Майкл Антоніо і Саїд Бенрахма. На 70-й хвилині завзятість «Брентфорда» принесла свої плоди: Натан Коллінз забив гол, вдихнувши нове життя в гру. Уболівальники господарів вибухнули від радості, коли їхня команда скоротила відставання до одного гола. Відчувши можливість домогтися більшого, «Брентфорд» продовжив наполегливо йти вперед. На 79-й хвилині «Брентфорд» здійснив ще дві заміни: замість Крістоффера Айєра і Матіаса Рорслева Расмуссена вийшли Маттіас Єнсен і Юссеф Ярмоленко. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб у вирішальні хвилини матчу надати команді свіжих сил і надати їй атакувального імпульсу. У заключній стадії гри «Брентфорд» активізував пошуки рівного рахунку, і їхні зусилля були винагороджені на 88-й хвилині, коли Брайан Мбеумо реалізував свій шанс і зрівняв рахунок, встановивши захопливий фінал. Коли час минав, «Брентфорд» відчув, що ситуація змінюється на його користь. В останній спробі вони зробили останню заміну: на 88-й хвилині Йоан Вісса замінив Самана Годдоса. Коли матч перейшов у стадію зупинного часу, невпинне прагнення «Брентфорда» до перемоги принесло свої плоди. На останніх секундах Віталій Янельт був замінений на Бена Мі, що дозволило надійній обороні довести матч до кінця. Захоплива перемога «Брентфорда» над «Вест Гемом» увійде в історію як свідчення їхнього бойового духу та небажання здаватися. На стадіоні Gtech Community Stadium розгорнулася епічна боротьба, яка запам’ятається вболівальникам на довгі роки. Ця перемога, безсумнівно, послужить потужним стимулом для «Брентфорда», який продовжить свою кампанію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Брентфорд, Вест Гем — Ноттінгем Форест.