Шеффілд Юнайтед — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 19:06 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Вулверхемптон — 2:1. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Вулверхэмптон - 2:1. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Вулверхэмптон - 2:1. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 2:1 (0:0)
Голи: C. Archer (72), O. Норвуд (90+10) — Жан-Рікнер Бельгард (89)

Попередження: G. Baldock (22), Доусон (49), T. Doyle (58), F. Silva (82), Г. Хамер (90), P. Heckingbottom (90)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Вулверхемптон:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн» «Шеффілд Юнайтед» приймав «Вулвз». Гра почалася обережно, обидві команди прагнули домогтися позитивного результату. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, і менеджерам було що обговорити в роздягальні в перерві. Матч почався жваво: на 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Г. Болдок. Гра проходила в напруженій боротьбі, і здавалося, що перелом у грі неминучий для кожної з команд. Однак тільки на 72-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний. На 45-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив першу заміну, випустивши замість Дж. Ця заміна додала енергії в атаку, але «Вулвз» продовжували впевнено оборонятися. Лише через кілька хвилин після початку другого тайму гравець «Вулвз» К. Доусон також отримав жовту картку на 49-й хвилині. По ходу другого тайму напруга стала наростати. На 58-й хвилині був вилучений Т. Дойл, який поповнив список гравців, що отримали попередження. Намагаючись переломити ситуацію, «Вулвз» зробили першу заміну на 61-й хвилині, замінивши С. Калайджича на Дж. Арчер забив гол у ворота суперника, чим розлютив глядачів. Гол вдихнув життя в матч і створив передумови для захопливої кінцівки. Обидві команди продовжували вносити зміни, намагаючись отримати перевагу.

На 70-й і 81-й хвилинах «Вовки» зробили другу і третю заміни: Т. Дойл змінив Б. Траоре, а Тоті — Ф. Сілву відповідно. Незабаром після цього Ф. Сілва отримав жовту картку за фол на 82-й хвилині. Час минав, і обидві команди прагнули результату. На 89-й хвилині «Вовки» все-таки домоглися свого — Ж. Беллегарде забив рівний гол. Ближче до кінця матчу гра набула драматичного характеру: на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Шеффілд Юнайтед» Г. Гамер і П. Хекінгботтом. Після цього «Шеффілд Юнайтед» зробив другу заміну: Г. Гамер змінив Б. Осборна. З наближенням свистка на перерву матч став ще більш захопливим. На останніх хвилинах гри у ворота «Шеффілд Юнайтед» було призначено пенальті, що дало їм чудову можливість вирвати перемогу. О. Норвуд вийшов на ударну позицію і зі сталевими нервами реалізував пенальті на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, який підтвердив вражаюче повернення «Шеффілд Юнайтед» і перемогу над «Вулвз» із рахунком 2:1. Матч став справжнім американським гірком емоцій, обидві сторони демонстрували рішучість і стійкість протягом усього матчу. Це був незабутній вечір для вболівальників «Шеффілд Юнайтед» на «Бремолл Лейн», коли вони святкували перемогу над складним суперником у Прем’єр-лізі, здобуту великими труднощами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Шеффілд Юнайтед, Вулверхемптон — Тоттенгем.