Лор’ян — Ланс — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 19:56 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Ланс — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Ланс (Франція).

Лорьян - Ланс - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Ланс - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Лор’ян (Франція) — Ланс (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Дж. Мвука (40), Кевін Дансо (48), F. Mendy (90+1), Самба (90+4), Сулейман Ісаак Туре (90+5), А. Фульгіні (90+6)

Огляд матчу Лор’ян — Ланс:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні Stade Yves Allainmat — Le Moustoir зустрілися команди «Лор’ян» і «Ленс». Атмосфера на стадіоні була напруженою, вболівальники заповнили стадіон, готові спостерігати за напруженою боротьбою двох команд вищого класу. З перших же свистків було видно, що обидві команди налаштовані на перемогу. Гра розпочалася в шаленому темпі, гравці обох команд демонстрували свою майстерність і спритність. Однак, незважаючи на всі зусилля, у першому таймі жодній із команд не вдалося вийти з рівного становища, що призвело до рахунку 0:0. Другий тайм розпочався з того ж моменту, що й перший: і «Лор’ян», і «Ленс» продовжували створювати гольові можливості. Матч ставав дедалі напруженішим, гравці невпинно боролися за володіння м’ячем і прагнули влучити у площину воріт. Жовті картки стали з’являтися на 40-й хвилині, коли гравець «Лор’яна» Ж. Мвука Мугіша був попереджений за грубий фол. На 48-й хвилині його приклад наслідував К. Дансо з «Ленса», який також отримав жовту картку. По ходу гри обидва тренери вирішили ввести до складу свіжі сили. На 55-й і 56-й хвилинах «Лор’ян» зробив відразу три заміни.

Т. Бакайоко був замінений на Ж. Макенго, С. Дукуре змінив Е. Ж. Крупі, а Ж. Мвука Мугіша — на Т. Ле Бріса. На 64-й хвилині «Ленс» також зробив потрійну заміну. А. Діуф, Е. Вахі та Н. Менді вийшли замість А. Фульгіні, А. Томассона та С. Абдул Самеда відповідно. В умовах, коли обидві команди відчайдушно намагалися вирватися вперед, напруження гри не слабшало. Однак надійний захист і вміла воротарська майстерність дали змогу зберегти рівний рахунок упродовж усього матчу. Незважаючи на відсутність голів, гра була сповнена драматизмом і пристрастю. Гравці обох сторін не полишали спроб домогтися перемоги, але в підсумку жодна з команд не змогла забити у ворота суперника. Після фінального свистка рахунок залишився незмінним — 0:0. Це була запекла боротьба, яка продемонструвала стійкість і майстерність обох команд. Нічия принесла кожній з команд цінне очко в турнірній таблиці, дозволивши наблизитися до досягнення своїх цілей на сезон. Хоча матч, можливо, і не завершився шквалом голів, хвилювання і напруга, що наповнили стадіон Stade Yves Allainmat — Le Moustoir, тримали вболівальників у напрузі до самої останньої хвилини. І «Лор’ян», і «Ленс» можуть високо підняти голови за свої зусилля, а глядачі з нетерпінням чекають їхніх майбутніх зустрічей у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Лор’ян, Ланс — Марсель.