Аталанта — Інтер — 1:2. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 21:01 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) та ... Аталанта — Інтер — 1:2. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) та Інтер (Мілан).

Аталанта - Интер - 1:2. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Интер - 1:2. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Аталанта (Бергамо) — Інтер (Мілан) — 1:2 (0:1)
Голи: Скамакка (61) — Чалханоглу (40), Lautaro Martínez (57)

Попередження: Мартен де Роон (26), Колашинац (35), Дж. Гасперіні (40), Р. Толої (85), Д. Дамфріс (89), Р. Толої (90+2)

Огляд матчу Аталанта — Інтер:

Міланський «Інтер» здобув перемогу над «Аталантою» в захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Гевісс». Матч став свідком шквалу голів і захопливих моментів, які тримали вболівальників у напрузі від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, прагнучи якнайшвидше забити гол. Саме «Аталанта» опинилася в ролі лідера, коли на 26-й хвилині півзахисник Мартен де Рун отримав жовту картку. Це попередження задало тон напруженому поєдинку. По ходу гри міланський «Інтер» перехопив ініціативу і на 33-й хвилині зробив атакувальну заміну. Замість Маттео Дарміана на поле вийшов Бенжамен Павард. Невдачі «Аталанти» продовжилися, коли всього за дві хвилини жовту картку отримав Сеад Колашинац. Переломний момент у першому таймі настав на 40-й хвилині, коли «Інтер» був призначений пенальті. Хакан Калханоглу, вийшовши з воріт, реалізував пенальті, забезпечивши собі перевагу. У другому таймі «Аталанта» перейшла до активних дій і була сповнена рішучості відігратися. На 55-й хвилині було зроблено дві результативні заміни: Сеад Колашинац і Давіде Дзаппакоста замінили Маріо Пасаліча і Ханса Хатебоєра відповідно.

Але «Інтер» продовжував нагнітати тиск, і на 57-й хвилині Лаутаро Мартінес вразив ворота суперника, збільшивши свою перевагу. Однак «Аталанта» проявила неабияку стійкість і зуміла відігратися всього за чотири хвилини завдяки голу Джузеппе Скамаккі. Коли час підійшов до останніх хвилин, обидві команди зробили низку замін, щоб освіжити свої склади. Так, на 62-й хвилині Джанлука Скальвіні замінив Рафаеля Толої, а на 70-й хвилині «Інтер» ввів у гру Генріха Мхітаряна і Давіде Фраттезі. Напруга гри не слабшала, і на 80-й хвилині «Аталанта» провела ще дві заміни. Замість Шарля де Кетеляре і Луїса Мюріеля на поле вийшли Адемола Лукман і Теун Коопмейнерс. У заключній стадії матчу напруга зросла, коли Рафаель Толой отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та залишило «Аталанту» вдесятьох на 90-й хвилині. На 86-й хвилині в гру були введені Алексіс Санчес і Кенан Аслані. У підсумку «Інтер» здобув перемогу, втримавши невелику перевагу, незважаючи на наполегливі спроби «Аталанти» відігратися. Стадіон «Гевісс» став свідком захопливого поєдинку, який продемонстрував найкращі зразки футболу Серії А. Вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі між цими великими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Аталанта, Інтер — Фрозіноне.