Сергій Сидорчук забив перший гол за «Вестерло» (ВІДЕО)

2023-11-04 21:52 Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук забив перший матч за свій нинішній клуб. Сергій Сидорчук 32-річний ... Сергій Сидорчук забив перший гол за «Вестерло» (ВІДЕО)

Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук забив перший матч за свій нинішній клуб.

Сергій Сидорчук

32-річний футболіст потрапив до стартового складу «Вестерло» на сьогоднішній гостьовий поєдинок 13-го туру чемпіонату Бельгії з «Льовеном», а на 69-й хвилині після ефектного удару українця з меж штрафного майданчика м’яч влетів у ворота суперника його команди.

Також у пасиві Сидорчука чергова жовта картка, яку він отримав на 73-й хвилині зустрічі. Через п’ять хвилин після цього він був замінений (уперше за час виступу за «Вестерло»).