Мілан — Удінезе — 0:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 23:46 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та ... Мілан — Удінезе — 0:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та Удінезе (Італія).

Милан - Удинезе - 0:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Удинезе - 0:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Мілан (Італія) — Удінезе (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Р. Перейра (61)

Предупредження: Крунич (19), Перес (54), C. Kabasele (55)

Огляд матчу Мілан — Удінезе:

«Мілан» зустрівся з «Удінезе» в довгоочікуваному матчі Серії А на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Обидві команди жадали перемоги, і матч обіцяв бути напруженим від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з великою енергією і рішучістю з обох сторін. На початку матчу «Мілан» провів кілька перспективних атак, чинячи тиск на оборону «Удінезе». Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо для того, щоб переломити ситуацію, і рахунок у перерві залишився 0:0. На 19-й хвилині гравець «Мілана» Р. Крунич отримав жовту картку, що свідчить про напруження боротьби. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, обидві команди демонстрували вміння оборонятися, щоб припинити можливі прориви. На початку другого тайму «Мілан» зробив першу заміну, замінивши на 46-й хвилині Л. Йовича на Н. Окафора. Незабаром після цього Крунич змінив Ю. Адлі, і «россонері» вирішили освіжити свої атакувальні можливості. На 54-й хвилині жовту картку отримав гравець «Удінезе» Н. Перес, який разом із Круничем опинився в суддівській книжці. Хвилину потому Кабаселе з «Удінезе» також був вилучений з поля, що свідчить про наростаючий фізичний характер гри. На 61-й хвилині у ворота «Удінезе» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду повести в рахунку.

Р. Перейра, вийшовши з воріт, спокійно реалізував пенальті, вивівши свою команду вперед. На 67-й хвилині «Мілан» зробив третю заміну, випустивши на поле Т. Рейндерса і Р. Лофтус-Чика. «Удінезе» зробив першу заміну на 72-й хвилині: М. Пайєро замінив С. Ловрича. На 78-й хвилині «Удінезе» зробив ще одну заміну, замінивши Л. Самарджича на Ф. Товена. Під кінець часу «Мілан» відчайдушно намагався зрівняти рахунок. На 82-й хвилині вони зробили четверту заміну, ввівши в гру Й. Муса замість Л. Ромеро. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Удінезе» наполегливо оборонявся. Ближче до кінця матчу «Удінезе» зробив ще дві заміни на 84-й хвилині. І. Успіх і Дж. Земура вийшли замість Л. Лукки і Х. Камари відповідно. Крім того, замість Ж. Феррейри на поле вийшов Ф. Ебоселе, який зробив п’яту й останню заміну в матчі. Незважаючи на те, що в останні хвилини матчу «Мілан» пішов уперед, оборона «Удінезе» залишалася надійною. Фінальний свисток пролунав із незмінним рахунком, і «Удінезе» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Міланом» із рахунком 1:0. Цей результат, безсумнівно, зміцнить упевненість «Удінезе» у своїх силах, а «Мілан» прагнутиме відігратися в наступному матчі Серії А. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усього матчу, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Джузеппе Меацца».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Мілан, Удінезе — Аталанта.