Марсель — Лілль — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 23:54 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Лілль — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Лілль (Франція).

Марсель - Лилль - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Лилль - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Марсель (Франція) — Лілль (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Андре (27), А. Харіт (42), Жиго (53), Бенталеб (70), Ю. Язиджі (73)

Огляд матчу Марсель — Лілль:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Оранж Велодром» зустрілися команди «Марсель» і «Лілль». Вболівальники з нетерпінням чекали, хто ж вийде переможцем у цьому напруженому протистоянні. У перерві рахунок був 0:0, оскільки обидві команди ніяк не могли влучити у площину воріт. І хоча деякі очікували, що другий тайм буде насичений голами, підсумковий рахунок залишився незмінним: і «Марсель», і «Лілль» не змогли вийти з глухого кута. Початок матчу пройшов у швидкому і шаленому темпі, і вже зовсім скоро відбулася перша подія. На 27-й хвилині гравець «Лілля» Б. Андре отримав жовту картку, що викликало напругу на полі. На 42-й хвилині його приклад наслідував А. Харіт із «Марселя», який також отримав жовту картку. Незважаючи на перші вилучення, обидві команди продовжували йти вперед, прагнучи забити гол. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» С. Гіго, що ще більше посилило напругу в матчі. Однак перебування Гіго на полі виявилося недовгим: на 68-й хвилині його було замінено на А. Мейте, а марселець Ж. Верету на 68-й хвилині замінив І. Ндіайє. Тактичні рішення були спрямовані на те, щоб привнести свіжі сили в гру марсельців і, можливо, привести їх до перемоги.

На 70-й хвилині, коли матч підходив до вирішальних моментів, жовту картку отримав гравець «Лілля» Н. Бенталеб, поповнивши список вилучень у цьому напруженому поєдинку. У відповідь на наростаючий тиск «Лілль» зробив першу заміну, замінивши на 71-й хвилині І. Кавалейро на А. Оунаса. Язічі (Лілль) отримав жовту картку на 73-й хвилині, що ще більше посилило напругу на полі. Відчувши необхідність зміни тактики, «Марсель» на 77-й хвилині зробив дві послідовні заміни. П. Обамеянг замінив Ж. Корреа, а І. Сарр — Вітінью. «Лілль» також вирішив освіжити атаку, випустивши на 79-й хвилині Є. Жегрова замість Р. Кабелли. Коли час добігав до фінального свистка, «Лілль» зробив дві останні заміни в доданий час. А. Гомеш вийшов замість Х. Харальдссона, а Ю. Язичі — замість Ж. Давида. Незважаючи на численні спроби обох сторін, матч так і закінчився безгольовою нічиєю. І «Марсель», і «Лілль» продемонстрували свою майстерність в обороні, змусивши вболівальників захоплюватися їхньою стійкістю та рішучістю. І хоча гол обов’язково запалив би стадіон «Оранж Велодром», гравці можуть втішитися тим, що вони наполегливо билися до самого фінального свистка. Результат залишає в обох команд змішані почуття. Марсель може шкодувати про втрачені можливості після домінуючого володіння м’ячем, а Лілль може вважати, що йому пощастило, що він залишився в меншості. Проте, ця напружена боротьба залишиться в пам’яті як поєдинок двох грізних команд Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Марсель, Лілль — Тулуза.