Минай — Ворскла — 0:0. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 15:02 5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Ворскла ... Минай — Ворскла — 0:0. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Ворскла (Полтава).

Минай - Ворскла - 0:0. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Ворскла - 0:0. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 13-й тур

Минай (Минай) — Ворскла (Полтава) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Артем Челядін (13), Одарюк (34), Панасенко (79), О. Скляр (85), Немчанінов (90)

Огляд матчу Минай — Ворскла:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги «Минай» на стадіоні «Минай» зустрічався з полтавською «Ворсклою». Це був довгоочікуваний матч, у якому обидві команди боролися за перемогу. Незважаючи на те, що впродовж усього матчу відбувалося безліч подій і замін, жодна з команд так і не змогла забити, внаслідок чого було зафіксовано безгольову нічию. Початок матчу був відзначений високою рішучістю і майстерністю обох команд. Гравці обох команд жадали перемоги, і це було видно з того, з якою інтенсивністю вони виходили на поле. Перша помітна подія сталася на 13-й хвилині, коли гравець полтавської «Ворскли» А. Челядін отримав жовту картку, що свідчить про фізичний характер гри. По ходу матчу гравець «Миная» В. Одарюк також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 34-й хвилині. Обидві команди запекло боролися за кожен м’яч, що ускладнювало створення явних гольових моментів. На 49-й хвилині полтавська «Ворскла» зробила першу заміну: В. Чеснаков був замінений на Д. Хрипчука. Минай відповів своєю заміною на 64-й хвилині, випустивши замість М. Гечева Ю. Гунічева. У заключній стадії гри обидві команди були в пошуках переможного гола.

Минай зробив ще дві заміни: А. Ралюченко і С. Панасенко були замінені на М. Гечева та І. Демиденка на 74-й і 78-й хвилинах відповідно. Полтавська «Ворскла» також зробила заміну на 77-й хвилині, випустивши І. Кейна замість І. Нестеренка. На жаль, матч був затьмарений низкою жовтих карток. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Миная» С. Панасенко, а на 85-й хвилині — гравець полтавської «Ворскли» О. Скляр. День Скляра став ще гіршим, коли всього за чотири хвилини до кінця основного часу йому було показано червону картку. В останні хвилини гри ще більше драматизму додалося, коли на 90-й хвилині полтавська «Ворскла» отримала право на пенальті. Однак реалізувати його не вдалося — Р. Степанюк промахнувся з місця. Ворскла Полтава зробила ще дві заміни в основний час: В. Юрченко та Тіаго Сан Сан. Юрченко і Тіаго Сантана замінили Лукаса Раміреса і А. Челядіна, а в доданий час суддя показав ще дві жовті картки: І. Крупський (Ворскла Полтава) і Д. Немчанінов (Минай) були попереджені. Незважаючи на те, що в матчі не було забито жодного гола, вболівальники від початку і до кінця трималися в напрузі. Загалом це була напружена боротьба між «Минаєм» і полтавською «Ворсклою» у Прем’єр-лізі. Шанси були в обох команд, але зрештою жодна з них не змогла домогтися успіху. Безгольова нічия означає, що обом командам доведеться задовольнятися очками, продовжуючи боротьбу в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Минай, Оболонь — Ворскла.