Верона — Монца — 1:3. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 15:28 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Монца — 1:3. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Монца (Італія).

Верона - Монца - 1:3. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Монца - 1:3. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Верона (Італія) — Монца (Італія) — 1:3 (0:1)
Голи: M. Folorunsho (86) — Лоренцо Коломбо (41), Лоренцо Коломбо (73), Кальдірола (84)

Предупредження: Д. Д’Амброзіо (26), Лоренцо Коломбо (45), Давіде Фараоні (70)

Огляд матчу Верона — Монца:

Верона — Монца: У захопливому матчі Серії А, що відбувся на легендарному стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді, «Верона» зустрілася з «Монцою» в боротьбі за першість на футбольному полі. Обидві команди прагнули завоювати три очки, тож матч обіцяв бути напруженим від початку і до кінця. Щойно пролунав свисток судді, гра розпочалася з високою енергією та рішучістю з обох сторін. Від самого початку було видно, що команди перебувають у рівних умовах, створюючи захоплююче видовище для вболівальників. Монца розпочала гру дуже впевнено, і це проявилося на 26-й хвилині, коли Д. Д’Амброзіо отримав жовту картку за грубе порушення правил. Верона, бажаючи скористатися цією перевагою, зробила першу заміну на 30-й хвилині, замінивши П. Давидовича на І. Хієє. Давидовича на І. Хієна. Однак на 41-й хвилині саме Монца завдала першого удару, коли Л. Коломбо влучив у сітку воріт, викликавши радість уболівальників. Верона спробувала відповісти, але не змогла зрівняти рахунок до свистка на перерву. Проте перші 45 хвилин минули в захопливій боротьбі, з великою кількістю жовтих карток і перспективних можливостей для обох сторін. На початку другого тайму «Верона» провела дві швидкі заміни, випустивши замість П. Давидовича та І. Хієна Дж. Дойга і М. Хонгла відповідно. Монца" не збиралася відсиджуватися в обороні й провела першу заміну на 59-й хвилині, замінивши П. Чюрріа на С. Чюрріа на С. Бірінделлі.

Однак саме «Верона» опинилася в дисциплінарній ситуації: на 70-й хвилині жовту картку отримав Д. Фараоні. Миттю пізніше «Монца» збільшила свою перевагу на 73-й хвилині, коли Л. Коломбо завдав ще одного удару, вивівши свою команду в лідери. Верона відчайдушно намагалася врятувати матч, зробивши ще дві заміни на 75-й хвилині. Д. Фараоні та Ж. Тчатчуа були замінені на Ф. Бонаццолі та Р. Сапонару відповідно. Незважаючи на всі зусилля, на 84-й хвилині Л. Кальдірола знову вразив ворота «Монци». Здавалося, що матч уже закінчено, але на 86-й хвилині «Верона» зуміла відігратися, забивши пізній втішний гол М. Фолоруншо. Фолоруншо. Однак для «Верони» це було занадто мало і занадто пізно, і «Монца» здобула перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентний характер Серії А, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та стійкість в обороні. Атмосфера на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді була напруженою впродовж усього матчу, вболівальники з обох сторін підтримували свої команди. Незважаючи на те, що «Верона» мужньо билася, клінічна гра «Монци» і дисциплінований захист у підсумку забезпечили їм усі три очки. Після фінального свистка гравці «Монци» святкували перемогу, а «Верона» розмірковувала про те, що могло б бути. Зрештою, цей матч запам’ятається як захопливе протистояння двох рішучих команд, що підкреслює якість та азарт, притаманні Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Верона, Монца — Торіно.