Ліон — Мец — 1:1. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 15:58 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Мец — 1:1. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Мец (Франція).

Лион - Мец - 1:1. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Мец - 1:1. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Ліон (Франція) — Мец (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: S. Alvero (84) — A. Jallow (77)

Предупредження: S. Diomande (19)

Огляд матчу Ліон — Мец:

У захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні Groupama зустрілися «Ліон» і «Метц». Після напруженого 90-хвилинного поєдинку матч завершився внічию 1:1. Обидві команди показали відмінну боротьбу, але в підсумку змушені були задовольнятися одним очком. Перший тайм залишився безгольовим, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. «Ліон» більше володів м’ячем і створив кілька моментів, але захист «Метца» тримався стійко. Рахунок 0:0 у перерві відображав рівну боротьбу в матчі. На 18-й хвилині «Метц» зробив першу заміну в матчі: воротар А. Укіджа замінив Г. Дієтша. Це був тактичний хід, спрямований на зміцнення оборони і надання стабільності команді. Невдовзі після цього на 19-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» С. Діоманде, що свідчить про інтенсивність гри. На початку другого тайму «Ліон» вирішив змінити обстановку. На 58-й хвилині М. Бальде вийшов замість Р. Черки, зробивши першу заміну в складі господарів поля. На цій же хвилині М. Діавара замінив Е. Нуамаха. На 70-й хвилині «Метц» зробив подвійну заміну. Замість І. Сане вийшов С. Елісор, а замість Ж. Ндукіді — Ж. Асоро.

Остаточно глухий кут був перерваний на 77-й хвилині, коли гравець «Метца» А. Джаллоу переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив уболівальників. Гол вивів «Метц» уперед і змінив динаміку гри, проте «Ліон» відбився, вирішивши врятувати очко в матчі. На 84-й хвилині С. Альверо блискуче зрівняв рахунок, завдяки чому «Ліон» уникнув поразки на очах у своїх уболівальників. Ближче до останніх хвилин гри напруга наростала. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Метца» К. Ван Ден Керкхоф, що свідчить про наростаючий відчай обох сторін. В останні хвилини гри «Метц» зробив ще дві заміни: А. Джаллоу замінив К. Н’Дорама, а К. Ван Ден Керкхоф — Ф. Канде. Суддя дав фінальний свисток, і обидві команди були змушені задовольнитися нічиєю 1:1. Це був напружений матч, у якому і «Ліон», і «Метц» продемонстрували свою якість і рішучість. Результат відобразив рівну боротьбу, залишивши у «Ліона» змішані почуття, оскільки вони сподівалися на перемогу перед своєю рідною публікою. Загалом, гра стала видовищним видовищем, що підкреслює азарт і непередбачуваність Ліги 1. І «Ліон», і «Метц» можуть отримати позитивні моменти з цього матчу і тепер з нетерпінням чекатимуть майбутніх матчів, прагнучи продовжити своє прагнення до успіху в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Ліон, Мец — Нант.