Нант — Реймс — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 17:54 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Реймс — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Реймс (Франція).

Нант - Реймс - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Реймс - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Нант (Франція) — Реймс (Франція) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Нант — Реймс:

У напруженому і напруженому поєдинку «Нант» на стадіоні «Божуар — Луї Фонтено» прийняв «Реймс» у захоплюючому поєдинку Ліги 1. У перерві рахунок так і залишився рівним 0:0, але пізній гол «Реймса» забезпечив їм перемогу з рахунком 1:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність, але в першому таймі жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. Захисники «Нанта» і «Реймса» стійко тримали оборону, не допускаючи явних гольових моментів. На 53-й хвилині гравець «Реймса» Т. Фоке отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу і суперницький характер гравців. У продовження гри на 66-й хвилині «Реймс» зробив першу заміну: замість О. Діакіте вийшов А. Салама. Миттю пізніше «Реймс» зробив ще одну заміну, замінивши Т. Фоке на М. Бусі. «Нант» відповів своєю заміною на 66-й хвилині, випустивши Мостафу Мохамеда замість М. Абліна. У матчі тривала запекла боротьба, обидві команди прагнули до перелому.

Однак на 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реймса» М. Бусі, що додало драматизму матчу. На 73-й хвилині «Реймс» зробив ще дві заміни: замість Т. Де Смета вийшов Ж. Вілсон-Есбранд, а замість М. Дарамі — А. Матусіва. Лише через дві хвилини «Реймс» нарешті зумів домогтися успіху. На 75-й хвилині Ж. Іто забив вирішальний м’яч, і «Нант», вирішивши врятувати результат, зробив дві заміни на 77-й хвилині, випустивши Адсона замість І. Ганаго і М. Коко замість Р. П’єр-Габріеля. На 84-й хвилині «Нант» зробив ще дві заміни: Е. Комерт замінив К. Бамбу, а К. Мерлен — Ж. Хаджама. Прагнучи зберегти свою перевагу, «Реймс» зробив останню заміну на 88-й хвилині, замінивши Ж. Іто на А. Коне. Незважаючи на всі зусилля «Нанта», «Реймс» утримав свою перевагу до фінального свистка, здобувши важку перемогу з рахунком 1:0. Матч продемонстрував майстерність, рішучість і дух суперництва обох команд, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні Stade de la Beaujoire — Louis Fonteneau.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Нант, Реймс — ПСЖ.