Вольфсбург — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 18:25 5 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Вольфсбург - Вердер - 2:2. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Вердер - 2:2. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:2 (1:1)
Голи: V. Cerny (37), К. Паредес (59) — Марвін Дакш (7), Борре (65)

Попередження: М. Лакруа (6), Л. Біттенкур (64), К. Паредес (66), Дж. Вінд (80), М. Лакруа (88)

Огляд матчу Вольфсбург — Вердер:

У захопливому поєдинку Бундесліги на VOLKSWAGEN ARENA команди VfL Wolfsburg і Werder Bremen зіграли внічию з рахунком 2:2. У перерві рахунок був 1:1, і обидві команди протягом усього матчу демонстрували свою майстерність в атаці. Початок гри був напруженим, і вже на 6-й хвилині гравець «Вольфсбурга» М. Лакруа отримав жовту картку, продемонструвавши свою рішучість зупинити атаку бременського «Вердера». Проте вже за хвилину бременський гравець М. Дакш, скориставшись помилкою в обороні, забив гол і вивів свою команду вперед. Не встоявши на ногах, «Вольфсбург» відбився і зрівняв рахунок на 37-й хвилині, коли В. Черни влучив у сітку. Перший тайм так і закінчився з рівним рахунком, що створило передумови для інтригуючого другого тайму. На 57-й хвилині «Вольфсбург» зробив першу заміну, замінивши В. Черни на Т. Томаша, а М. Сванберга на М. Арнольда. Свіжі сили надали команді нової енергії, і на 59-й хвилині К. Паредес вивів «Вольфсбург» уперед. Однак «Вердер Бремен» швидко відреагував, і на 65-й хвилині Р. Борре знову зрівняв рахунок.

На 75-й хвилині «Вольфсбург» зробив третю заміну: С. Борнаув вийшов замість Н. Коззи, а «Вердер Бремен» замінив Л. Біттенкурта на С. Лінена. Лінена. Час минав, емоції загострювалися, і на 80-й хвилині Й. Вінд отримав жовту картку у складі «Вольфсбурга». За кілька хвилин до кінця матчу «Вольфсбург» зробив ще дві заміни: Й. Маеле вийшов замість Р. Баку, а Й. Камінські — замість К. Паредеса на 84-й хвилині. «Вердер Бремен» також зробив останню заміну на 87-й хвилині, замінивши М. Дакша на Дж. Нджинмаха. Ближче до кінця гри напруга спала, і на 88-й хвилині гравець «Вольфсбурга» М. Лакруа отримав другу жовту картку, залишивши свою команду вдесятьох. На жаль для «Вольфсбурга», суддя отримав за цим і червону картку, змусивши його закінчувати матч удев’ятьох. В останні хвилини гри «Вердер Бремен» зробив останню заміну: на 90-й хвилині Р. Борре змінив Н. Вольтемаде. Незважаючи на те, що «Вердер Бремен» прагнув до перемоги, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч закінчився в захоплюючій нічиїй — 2:2. Ця зустріч Бундесліги продемонструвала жорстку конкуренцію і майстерність німецького футболу. І «Вольфсбург», і «Вердер Бремен» продемонстрували свою майстерність в атаці, і вболівальники з нетерпінням чекали їхніх подальших виступів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Вольфсбург, Вердер — Айнтрахт.