Валенсія — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 19:15 5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Валенсия - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Валенсія (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Валенсія — Гранада:

У матчі Ла Ліги, що проходив на «Естадіо де Месталья», «Валенсія» здобула впевнену перемогу над «Гранадою». Рахунок у перерві становив 1:0 і не змінився до фінального свистка. Матч, що ряснів жовтими картками і замінами, тримав у напрузі обидві команди. На 12-й хвилині гравець «Гранади» Г. Гумбау отримав жовту картку за підніжку супернику. Це раннє вилучення задало тон фізично напруженому поєдинку. «Валенсія», бажаючи домінувати, провела першу заміну на 24-й хвилині, випустивши С. Амаллаха замість С. Каноса. Перед самою перервою «Гранада» опинилася в гарячій воді, коли Р. Санчес і Р. Торрент отримали жовті картки. Напруга на стадіоні ще більше зросла, коли на останніх хвилинах першого тайму у ворота «Валенсії» було призначено пенальті. Пепелу впевнено реалізував пенальті, і на перерву «Валенсія» пішла з рахунком 1:0. На початку другого тайму на 51-й хвилині жовту картку за «Валенсію» отримав Х. Герра, а на 58-й хвилині — Габріель Пауліста. Обидві команди наполегливо боролися за перевагу, але надійна оборона не дозволила забити жодного гола.

На 73-й хвилині «Гранада» зробила потрійну заміну: Гумбау, Нева і Мелендо замінили Руїса, Каррераса і Пуертаса відповідно. Валенсія також зробила дві заміни, замінивши Дуро і Гільямона на Каноса і Фульк’є. Розчарування Гранади вилилося на 78-й хвилині, коли Г. Вільяр отримав жовту картку за необережний підкат. Відчувши можливість, «Валенсія» провела четверту заміну: на 82-й хвилині Узуні замінив Кальєхона, а потім Манафа — Санчеса. На 83-й хвилині ще одну жовту картку отримав Фолк’є з «Валенсії». Наприкінці матчу відбувся шквал замін, оскільки обидві команди шукали свіжі сили, щоб спробувати вийти з глухого кута. На останні хвилини у складі «Валенсії» з’явилися Москера і Гасіоровскі, які замінили Пепелу і Яремчука. В останні хвилини матчу Б. Сарагоса з «Гранади» був попереджений жовтою карткою. Незважаючи на додаткову напругу, обидві команди вистояли, і до фінального свистка рахунок залишився 1:0 на користь «Валенсії». У результаті запеклої боротьби «Валенсія» набрала три важливі очки в Ла Лізі, а «Гранада» буде розчарована тим, що не зуміла врятувати нічию в цьому матчі. На стадіоні «Естадіо де Месталья» розгорнулася напружена боротьба, що демонструє конкурентну природу іспанського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Валенсія, Гранада — Хетафе.