Монако — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 20:03 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Брест (Франція).

Монако - Брест - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Брест - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Монако (Франція) — Брест (Франція) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Монако — Брест:

«Монако» здобув упевнену перемогу над «Стад Брестуа 29» у матчі Ліги 1 «Монако» приймав «Стад Брестуа 29» на стадіоні «Стад Луї II», де відбувся захопливий матч Ліги 1. Обидві команди прагнули набрати три очки в боротьбі за більш високе місце в турнірній таблиці. У захопливому першому таймі рахунок був 1:0 на користь «Монако», але в другому таймі вони подвоїли свою перевагу і здобули перемогу з рахунком 2:0. Початок матчу був дуже напруженим, і перші помітні події відбулися не відразу. Уже на 8-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» Б. Локко отримав жовту картку, задавши тон майбутньому поєдинку. Уже за три хвилини «Стад Брестуа 29» зрівняв рахунок завдяки голу Ж. Ле Дуарона, але гол був скасований через фол. На 16-й хвилині «Монако» вирвався вперед завдяки голу Д. Закарії, який розлютив уболівальників господарів. Команда «Стад Брестуа 29» продовжувала намагатися відігратися, але на 27-й хвилині гол було скасовано через офсайд у Л. Брасьє. Перший тайм закінчився жовтою карткою гравця «Стад Брестуа 29» Е. Роя на 33-й хвилині. На початку другого тайму обидві команди проявили рішучість і продовжили боротьбу за контроль над ситуацією. Однак саме «Монако» вдалося збільшити свою перевагу.

На 69-й хвилині А. Головін добив м’яч у сітку воріт «Стад Брестуа 29», зробивши гру практично недосяжною для «Монако». За рівного рахунку «Монако» зробив заміну на 65-й хвилині, випустивши М. Аклюша замість В. Бен Єддера. Команда «Стад Брестуа 29» також зробила дві заміни, випустивши на 73-й хвилині С. Муні та М. Сатріано. Монако відповів своїми замінами: на 81-й хвилині в гру вступили І. Якобс і Ф. Балогун. У кінцівці матчу «Стад Брестуа 29» спробував врятувати становище, зробивши ще дві заміни на 83-й хвилині. Однак їхні зусилля були затьмарені новими вилученнями. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» Ю. Фофана, а на 90-й хвилині — Л. Брасьє зі «Стад Брестуа 29». Незабаром Брассьє отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох до кінця матчу. Ближче до кінця гри обидві команди провели чергові заміни. Так, «Монако» на 89-й хвилині ввів у гру М. Камара і М. Боаду, а «Стад Брестуа 29» замінив Р. Дель Кастільо і Х. Маньєтті. У підсумку «Монако» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:0. «Монако» продемонструвало свою майстерність в атаці та надійну оборону, яка не дозволила «Стад Брестуа 29» влучити у площину воріт. Цей результат, безсумнівно, зміцнить позиції «Монако» в турнірній таблиці Ліги 1, а «Стад Брестуа 29» постарається перебудуватися і відновити сили в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Монако, Брест — Страсбур.