Реал — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-06 00:01 5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Реал - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Реал (Мадрид) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: А. Раціу (45), Ісмаїла Сісс (58), Камавінга (63), Вінісіус Джуніор (74), Трехо (88), Дмитрієвські (90+1)

Огляд матчу Реал — Райо Вальєкано:

Мадридський «Реал» і «Райо Вальєкано» провели захопливий матч у Ла Лізі на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Незважаючи на напружену боротьбу на полі, обидві команди так і не змогли забити у свої ворота, що призвело до безгольової нічиєї. Перша половина матчу продемонструвала яскраві моменти та щільну гру в обороні з обох сторін. Атакувальна міць «Реала» наштовхнулася на не менш потужний опір задньої лінії «Райо Вальєкано», що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Уболівальники з нетерпінням чекали захоплюючого другого тайму, сподіваючись на голи. З початком другого тайму напруга матчу різко зросла. На 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Райо Вальєкано» А. Ратіу, і стало зрозуміло, що обидві команди готові йти на загострення, щоб отримати перевагу. На 58-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Райо Вальєкано» П. Сісса, що ще більше посилило напругу на полі. Здавалося, що перелом не за горами, коли «Райо Вальєкано» здійснив першу заміну: на 60-й хвилині У. Лопес замінив О. Трехо. Однак заміна не змінила рахунок, і матч так і залишився рівним. Незабаром «Реал» відчув наростаючий тиск: на 63-й хвилині Е. Камавінга отримав жовту картку. Обом командам необхідно було змінювати стратегію, і вони зробили ключові заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. На 69-й хвилині «Реал» замінив Л. Модріча на Родріго, а на 72-й хвилині Ф. Гарсія звільнив місце для Т. Крооса.

Однак, незважаючи на зміни, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. На 75-й хвилині «Райо Вальєкано» здійснив дві заміни, випустивши А. Гарсію та Р. де Томаса замість Бебе та Р. Фалькао відповідно. Ці тактичні ходи були спрямовані на те, щоб запалити атаку, але переломити ситуацію не вдалося. На 85-й хвилині замість Н. Фернандеса був замінений гравець «Реала» Е. Камавінга. Останню заміну зробив і «Райо Вальєкано»: на 86-й хвилині І. Палазон замінив Х. де Фрутоса. У міру наближення до основного часу матчу напруга наростала, внаслідок чого жовті картки отримали гравці «Райо Вальєкано» О. Трехо на 88-й хвилині та С. Дімітрієвскі на 90-й хвилині. В останні хвилини матчу були показані нові картки: на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Реала» А. Рюдігер і «Райо Вальєкано» Ф. Лежен. Попри те, що картки продемонстрували запеклий характер матчу, вони не змогли змінити рахунок, і матч завершився безгольовою нічиєю. Хоча результат, можливо, не влаштував жодну з команд, матч продемонстрував високий рівень конкуренції та цілеспрямованості «Реала» та «Райо Вальєкано». Безвихідна ситуація продемонструвала стійкість обох захисних ліній, підкресливши складність прориву проти їхніх організованих задніх ліній. Йдучи з поля, команди могли втішитися тим, що вони мужньо билися, зберігши свої «чисті» поля. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння двох команд Ла Ліги, які виклалися на полі, але так і не змогли домогтися переможного гола.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Валенсія, Райо Вальєкано — Жирона.