Полісся — Кривбас — 1:1. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-06 18:47 6 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і ... Полісся — Кривбас — 1:1. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і Кривбас (Кривий Ріг).

Полесье - Кривбасс - 1:1. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистикаПолесье - Кривбасс - 1:1. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 13-й тур

Полісся (Україна) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:1 (0:1)
Голи: A. Козак (54) — D. Кузик (39)

Предупредження: Олег Кожушко (90)

Огляд матчу Полісся — Кривбас:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між командами «Полісся» та «Кривбас КР», що відбувся на стадіоні «Центральний», обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість на полі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Кривбасу», але до кінця гри рахунок зрівнявся — 1:1, і обидві команди набрали по одному очку. На початку матчу обидві команди проявили енергію та агресію, бажаючи домогтися перемоги. На 39-й хвилині «Кривбас КР» вийшов уперед завдяки голу Д. Кузика. Ця перевага підняла настрій і дала перевагу перед другим таймом. На початку другого тайму «Полісся» зробило ранню заміну на 47-й хвилині, замінивши Д. Янакова на А. Козака. Козака. Цей тактичний хід був покликаний надати команді нових сил і переломити хід гри на свою користь. Їхні зусилля виправдалися на 54-й хвилині, коли А. Козак зрівняв рахунок, зробивши його 1:1. Обидві команди продовжили боротьбу за домінування на полі, внаслідок чого було зроблено ще кілька замін для поліпшення гри. На 61-й хвилині «Кривбас КР» замінив Х. Іліча на М. Татаркова, сподіваючись змінити хід матчу. На 62-й хвилині «Кривбас» ще більше посилив склад, випустивши Р. Дебелка замість К. Приходька.

Усвідомивши необхідність свіжих сил, «Полісся» зробило другу заміну на 75-й хвилині: Б. Крушинський замінив В. Огиря. Ця заміна була покликана надати атакувальній грі більше динамізму і, можливо, забезпечити перемогу в кінцівці матчу. На 81-й хвилині «Кривбас» здійснив третю і четверту заміни: Д. Кузик був замінений на В. Близниченка, а М. Татарков — на П. К. Аду. Ці зміни ще раз підкреслили прагнення тренера команди використовувати всі слабкі місця в обороні суперника. Полісся відповіло третьою заміною на 83-й хвилині — Аріельсон замінив Д. Шастала. Цей хід був спрямований на те, щоб додати креативу і свіжих сил для використання проломів в обороні «Кривбасу». У міру наближення до кінця гри інтенсивність гри зростала, що призвело до жовтої картки гравця «Кривбасу» О. Кожушка на 90-й хвилині. Через кілька хвилин «Кривбас» зробив останню заміну, замінивши О. Кожушка на Д. Устименка. Устименка, намагаючись утримати перевагу в одне очко. Матч завершився хвилюючою нічиєю 1:1, залишивши в обох команд змішані почуття. Полісся проявило стійкість, зрівнявши рахунок і позбавивши «Кривбас КР» можливості перемогти. З іншого боку, «Кривбас КР» може втішитися тим, що рано вийшов уперед, але буде шкодувати про те, що не зміг домогтися перемоги. Цей матч, безумовно, запам’ятається захопливою грою обох команд, незважаючи на підсумковий рахунок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Металіст 1925, Кривбас — Динамо.