Моурінью: «Я і подумати не міг, що Дібала зможе зіграти 90 хвилин з «Лечче»

2023-11-07 00:05 Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью висловився про нападника Пауло Дібали після перемоги у матчі 11-го туру ... Моурінью: «Я і подумати не міг, що Дібала зможе зіграти 90 хвилин з «Лечче»

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью висловився про нападника Пауло Дібали після перемоги у матчі 11-го туру чемпіонату Італії проти «Лечче» (2:1).

Пауло Дібала, Getty Images

«Пауло важливий для нас. Він справді зробив дуже багато для нас сьогодні.

Я ніколи не думав, що він зможе зіграти 90 хвилин — ні я, ні Паулу, ні лікарі. Він зіграв 98 хвилин і зробив це через емоції, які викликала ця гра, заради результату, щоб допомогти команді. Його умовою було не грати 90 хвилин, ми вирішили, що він не виконуватиме пенальті чи штрафні, не буде бити з дальніх дистанцій. Він був не в оптимальних кондиціях, але він залишився, щоб отримати результат. У першому таймі йому нанесли удар в район щиколотки, але він сказав, що нічого страшного і пішов далі.

Я думаю, що краще йому не їхати з нами у гості до „Славії“ з Праги. Я сказав йому, що відчуваю з цього приводу, але він сказав, що хоче бути з нами», — сказав Моурінью для Sky Sport.

07.11.2023, 00:05