Дніпро-1 — Олександрія — 1:0. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-06 21:56 6 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) та ... Дніпро-1 — Олександрія — 1:0. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) та Олександрія.

Днепр-1 - Александрия - 1:0. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Александрия - 1:0. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 13-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Олександрія (Олександрія ) — 1:0 (1:0)
Голи: O. Філіппов (34)

Предупредження: Е. Сарапі (71), D. Skorko (80)

Огляд матчу Дніпро-1 — Олександрія:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Дніпро-Арена» «Дніпро-1» здобув впевнену перемогу над «Олександрією» з рахунком 1:0. Рахунок у перерві становив 1:0 і не змінився до фінального свистка. Перший гол було забито на 34-й хвилині, коли гравець «Дніпра-1» О. Філіппов вдало переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Під час матчу обидві команди провели низку замін, щоб струсити склади і надати їм нових сил. Другий тайм «Олександрія» почала із заміни на 46-й хвилині: В. Погорілий змінив А. Андрійчука. Ця заміна була спрямована на посилення атаки «Олександрії» та її повернення в гру. Однак оборона «Дніпра-1» залишалася непохитною і не допускала гольових моментів. На 60-й хвилині «Олександрія» зробила одразу дві заміни: Д. Шостак і Р. Плакса замінили Є. Смирного та О. Кулаковського відповідно. Спірний момент стався на 70-й хвилині, коли у ворота «Дніпра-1» було скасовано гол із положення «поза грою». Це рішення засмутило глядачів, але продемонструвало стійкість оборони «Олександрії». Найближча зустріч могла переломити хід гри. У заключній фазі матчу обидві команди зробили принципові зміни у складах. На 71-й хвилині замість Хуана Альвіни вийшов Геовані з «Олександрії», який привніс у гру свіжу атакувальну силу.

Незабаром після цього на 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Є. Сарапій, що відображає наростаюче напруження матчу. На 80-й хвилині жовтою карткою було попереджено гравця «Олександрії» Д. Скорка, який все більше прагнув зрівняти рахунок. За десять хвилин, що залишилися, «Дніпро-1» провів першу заміну в матчі, випустивши О. Філіппова і ввівши в гру Вітіньо, щоб зберегти свою перевагу. Тактична заміна була спрямована на посилення півзахисту і забезпечення надійності оборони в завершальній стадії гри. На 84-й хвилині «Олександрія» зробила останню заміну, випустивши А. Шулянського замість Ю. Базаєва. Ця заміна мала надати додаткового заряду енергії і, можливо, створити можливість для пізнього взяття воріт. Однак оборона «Дніпра-1» вистояла, не допустивши останніх спроб «Олександрії». На останніх хвилинах гри «Дніпро-1» провів другу заміну: Б. Ледньов вийшов замість Є. Пурити. Тактичний хід був спрямований на те, щоб додати свіжих сил в атаку і, можливо, забити другий гол у ворота суперника. У підсумку жодній із команд не вдалося змінити рахунок у матчі після першого голу. Перемога «Дніпра-1» над «Олександрією» з рахунком 1:0 продемонструвала вміння тримати надійну оборону і реалізовувати гольові моменти. Матч Прем’єр-ліги подарував глядачам «Дніпро-Арени» захопливе футбольне дійство та змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру ігор.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Дніпро-1, Олександрія — Верес.