Торіно — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-06 23:44 6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Сассуоло — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Сассуоло (Італія).

Торино - Сассуоло - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Сассуоло - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Торіно (Турин) — Сассуоло (Італія) — 2:1 (1:1)
Голи: Санабрія (5), Влашич (68) — Крістіан Торстведт (18)

Предупредження: Санабрія (54)

Огляд матчу Торіно — Сассуоло:

У захопливому матчі серії А «Торіно» здобув перемогу над «Сассуоло» з рахунком 2:1 на стадіоні «Олімпіко Гранде Торіно». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Остаточно глухий кут у матчі було перервано на 5-й хвилині, коли гравець «Торіно» А. Санабрія, скориставшись вдало поданою передачею, забив чудовий гол. Однак «Сассуоло» швидко відігрався і на 18-й хвилині вражаючим голом К. Торстведта зрівняв рахунок — 1:1. Після цього матч перетворився на запеклу боротьбу за контроль, обидві команди створили кілька гольових нагод, але не змогли їх реалізувати. Ближче до перерви менеджер «Торіно» зробив стратегічну заміну, випустивши замість Н. Влашича С. Річчі. Ця заміна надала нового імпульсу атакувальній грі «Торіно», внаслідок чого захист «Сассуоло» опинився в скрутному становищі. Але, незважаючи на всі зусилля, перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Сассуоло» — Н. Байрамі замінив У. Рачича. Матч тривав у швидкому і запеклому темпі, і в ході напруженої боротьби були отримані жовті картки. На 54-й хвилині попередження отримав гравець «Торіно» А. Санабрія, що свідчить про самовіддачу та інтенсивність гри обох команд. На 68-й хвилині «Торіно» вдалося повернути собі лідерство завдяки голу Н. Влашича, який був замінений раніше.

На цей гол уболівальники «Торіно» прийшли в захват і стали вимагати від «Сассуоло» відігратися. Менеджер «Сассуоло» зробив дві заміни, випустивши К. Торстведта і ввівши в гру К. Вольпато та А. Пінамонті. Ці заміни привнесли в гру «Сассуоло» новий атакувальний струмінь, але захист «Торіно» стояв на своєму, не даючи можливості реалізувати жодного шансу. У міру того як час минав, обидві команди провели чергові заміни, намагаючись збільшити свої шанси. У складі «Торіно» замість Р. Родрігеса і В. Лазаро з’явилися Р. Белланова і А. Санабрія, а в складі «Сассуоло» замість С. Кастільєхо — А. Лауріенте. На останніх хвилинах гри «Сассуоло» спробував відігратися і врятувати очко. Однак захист «Торіно» стійко тримав оборону, зриваючи всі спроби суперника. У підсумку «Торіно» здобув важку перемогу, порадувавши своїх уболівальників. Ця захоплива зустріч продемонструвала всю інтенсивність і азарт, властиві футболу Серії А. Здатність «Торіно» впоратися з труднощами і забити переможний гол свідчить про його стійкість і цілеспрямованість. З іншого боку, мужні зусилля «Сассуоло» не увінчалися успіхом, що підкреслює їхню атакувальну майстерність. Обидві команди прагнуть розвинути успіх, і очевидно, що на любителів Серії А чекають нові захопливі матчі. Футбольні вболівальники по всьому світу з нетерпінням чекають наступного туру матчів, адже ліга продовжує тішити захопливими подіями на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Торіно, Сассуоло — Салернітана.