Юрій Вернидуб: «Результат 1:1 — це той рахунок, на який награли і «Полісся», і «Кривбас»

2023-11-07 14:41 Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував нічию з «Поліссям» в матчі чемпіонату України. Юрій Вернидуб. Фото: ... Юрій Вернидуб: «Результат 1:1 — це той рахунок, на який награли і «Полісся», і «Кривбас»

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував нічию з «Поліссям» в матчі чемпіонату України.

Юрій Вернидуб. Фото: fcdynamo.com

«Матч показав, що дві команди, які нещодавно вийшли з першої ліги мають амбіції, нав’язують боротьбу нашим грандам — Динамо, Шахтарю, Дніпро-1. Що ми, що „Полісся“ награли на цей один бал.

У першому таймі ми були краще, у другому таймі провалили приблизно хвилин 15. Потім перелаштувались і почали грати в те, що треба. Гра була рівна. Було бажання від обох команд. Ішли вперед, грали. Результат 1:1 — це той рахунок, на який обидві команди награли», — сказав Вернилуб у коментарі телеграм-каналу «УПЛ ТБ».