Тренер «Полісся» — про матч із «Кривбасом»: «Результат по грі»

2023-11-07 16:05 Асистент головного тренера «Полісся» Володимир Книш прокоментував підсумок матчу 13-го туру чемпіонату України проти «Кривбасу» (1:1). ... Тренер «Полісся» — про матч із «Кривбасом»: «Результат по грі»

Асистент головного тренера «Полісся» Володимир Книш прокоментував підсумок матчу 13-го туру чемпіонату України проти «Кривбасу» (1:1).

Володимир Книш

— Як оцінюємо результат? Результат за грою. Що нам вдалося: не давали «Кривбасу» можливості проводити швидкі атаки. Але й ми трохи моментів створили. Усе закономірно.

Ми програвали і нам треба було докладати зусиль для того, щоб зрівняти рахунок. Дійсно, у перші 15 хвилин другого тайму ми діяли активніше і заслужили на цей гол. Надалі десь, можливо, не вистачило сил. Адже нещодавно грали в Кубку України, сили гравців не безмежні.

З огляду на те, що «Кривбас» дуже швидко переходить з оборони в атаку, нам було важко цьому протистояти на тлі тих навантажень, які були цього тижня. Але ми впоралися, хлопці виконали установку на гру, — цитує Книша офіційний сайт «Кривбасу».