Ман.Сіті — Янг Бойз — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 23:52 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Янг Бойз ... Ман.Сіті — Янг Бойз — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Янг Бойз (Берн).

Ман.Сити - Янг Бойз - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Янг Бойз - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Сіті (Англія) — Янг Бойз (Берн) — 3:0 (2:0)
Голи: Го ланд (23), Фоден (45+1), Голанд (51)

Попередження: L. Benito (15), S. Lauper (19), S. Lauper (53)

Огляд матчу Ман.Сіті — Янг Бойз:

«Манчестер Сіті» здобув впевнену перемогу над «Янг Бойз» у матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Етіхад». Англійська команда домінувала у грі та здобула перемогу з рахунком 3:0. На початку матчу «Манчестер Сіті» швидко встановив свою перевагу на полі. На 15-й хвилині гравець «Янг Бойз» Л. Беніто отримав жовту картку за грубе порушення правил. Через чотири хвилини його товариш по команді С. Лаупер також отримав жовту картку за грубий фол. На 23-й хвилині у ворота «Манчестер Сіті» було призначено пенальті після фолу в штрафному. Е. Хааланд, який вийшов на заміну, спокійно реалізував пенальті і вивів свою команду вперед. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Манчестер Сіті» завдяки голу П. Фодена на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» не збирався зменшувати оберти. На 51-й хвилині Е. Гааланд забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу до 3:0. С. Лаупер, гравець «БСК Янг Бойз», продовжував боротися і отримав другу жовту картку за матч, що призвело до червоної картки, залишивши команду в чисельній меншості. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри.

На 46-й хвилині у складі «Манчестер Сіті» замість Н. Аке з’явився Дж. Стоунз, а на 61-й хвилині К. Вокер і Е. Гааланд були замінені на К. Філліпса і О. Бобба. Філліпса та О. Бобба. На 65-й хвилині у складі «БСК Янг Бойз» з’явилися К. Іттен і М. Чайва, а потім С. Янко та Л. Блюм. Однак, незважаючи на заміни, рахунок на табло залишився незмінним. Розчарування «БСК Янг Бойз» стало проявлятися, і на 77-й хвилині А. Аменда отримав жовту картку. На 78-й хвилині швейцарці зробили ще дві заміни: У. Гарсія та М. Еліа. Гарсія і М. Еліа замінили Н. Перссона і С. Ганвулу. Ганвулу. В останній спробі посилити склад «Манчестер Сіті» на 80-й хвилині М. Ковачич замінив Ж. Доку. На 88-й хвилині «БСК Янг Бойз» також зробив пізню заміну: замість Д. Малеса з’явився Ф. Угринич. Час минав, і «Манчестер Сіті» здобув заслужену перемогу над «БСК Янг Бойз» із рахунком 3:0. Цей результат ще більше зміцнив їхні позиції в Лізі чемпіонів УЄФА і дає багатообіцяючі перспективи на майбутні матчі. На стадіоні «Етіхад» упродовж усього матчу панувала хвилююча атмосфера, вболівальники палко підтримували свої команди. Незважаючи на те, що час, дата і тур матчу не називаються, значення цієї перемоги для «Манчестер Сіті» і його вболівальників важко переоцінити. Вони, безсумнівно, отримають із цієї перемоги впевненість у своїх силах під час подальшої кампанії в Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — РБ Лейпциг, Янг Бойз — Црвена Звезда.