Реал — Брага — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 23:52 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Брага (Португалія). ... Реал — Брага — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Брага (Португалія).

Реал - Брага - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРеал - Брага - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Реал (Мадрид) — Брага (Португалія) — 3:0 (1:0)
Голи: Діас (27), Вінісіус Джуніор (58), Rodrygo (61)

Попередження: Васкес (4)

Огляд матчу Реал — Брага:

Мадридський «Реал» здобув впевнену перемогу над «Брагою» з рахунком 3:0 у матчі Ліги чемпіонів УЄФА на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Матч став захоплюючим видовищем, у якому «Реал» домінував від початку і до кінця. Перший тайм почався з того, що обидві команди прагнули здобути перемогу. Уже через чотири хвилини після початку матчу гравець «Реала» Лукас отримав жовту картку, задавши тон напруженій боротьбі. На 6-й хвилині у «Браги» була чудова нагода повести в рахунку, коли А. Джало не влучив з пенальті, на превелике полегшення вболівальників «Реала». По ходу матчу «Реал» почав набирати обертів, і не було нічого дивного в тому, що на 27-й хвилині він відкрив рахунок. Б. Діас переправив м’яч у сітку, чим розлютив глядачів. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Реала». У другому таймі «Реал» продовжив домінувати в матчі, і йому не знадобилося багато часу, щоб збільшити свою перевагу. На 58-й хвилині Вінісіус Жуніор, скориставшись помилкою в обороні «Браги», класно переправив м’яч повз воротаря, зробивши рахунок 2:0 на користь господарів поля.

Лише через три хвилини Родріго вдалим ударом додав у ворота «Браги» ще одну образу, залишивши «Брагу» в скрутному становищі. Коли матч був практично закінчений, обидві команди зробили низку замін, щоб освіжити склади. На 62-й хвилині у складі «Браги» з’явилися В. Гомес, Р. Залазар і Р. Орта в спробі врятувати хоч щось у цій грі. У складі «Реала» також відбулися зміни: у гру вступили Д. Карвахаль, Л. Модріч, Хоселу та Н. Пас. На останніх хвилинах матчу стався шквал замін у складах обох команд. У «Браги» замість А. Джало вийшов С. Банза, а замість А. Орти — Брума. У підсумку «Реал» заслужено переміг, здобувши впевнену перемогу над «Брагою» з рахунком 3:0. Ця перемога дозволила «Реалу» посісти міцні позиції в Лізі чемпіонів УЄФА і заявити про свої наміри. Що стосується «Браги», то вона розчарована таким результатом, але повинна швидко перебудуватися, щоб відігратися в найближчих матчах. Попри поразку, вони, безсумнівно, винесли з цієї гри і позитивні моменти, які вони прагнутимуть розвинути в майбутньому. Загалом, матч між «Реалом» і «Брагою» вийшов захопливим, сповненим драматизму, майстерності та голів. На стадіоні «Сантьяго Бернабеу» вкотре відбувся незабутній футбольний матч, який продемонстрував магію красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Наполі, Брага — Уніон.