Баварія — Галатасарай — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 23:56 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Галатасарай (Стамбул). ... Баварія — Галатасарай — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Галатасарай (Стамбул).

Бавария - Галатасарай - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБавария - Галатасарай - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Баварія (Мюнхен) — Галатасарай (Стамбул) — 2:1 (0:0)
Голи: Кейн (80), Кейн (86) — C. Bakambu (90+3)

Попередження: А. Девіс (19), A. Bardakci (34), C. Bakambu (90+6)

Огляд матчу Баварія — Галатасарай:

У напруженому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА «Баварія» зустрілася з «Галатасараєм» на стадіоні «Альянц Арена». Початок матчу був багатообіцяючим, але голи стали приходити тільки в другому таймі. У першому таймі моменти виникали в обох команд, але в підсумку рахунок так і залишився 0:0. У міру того як команди боролися за домінування, напруга на стадіоні ставала дедалі відчутнішою. Здавалося, що матч приречений на напружену кінцівку. Лише на 19-й хвилині другого тайму гравець «Баварії» А. Девіс отримав жовту картку, що підкреслює фізичний характер гри. А. Бардакчі з «Галатасарая» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 34-й хвилині. На 40-й хвилині «Баварія» зробила першу заміну в матчі, замінивши Т. Мюллера на Й. Мусіалу. На 58-й хвилині «Галатасарай» послідував цьому прикладу, ввівши в гру Х. Зієча замість Б. Їлмаза. На 61-й хвилині, намагаючись узяти гру під свій контроль, О. Бурук із «Галатасарая» отримав жовту картку. Заміни продовжилися: на 69-й хвилині у складі «Галатасарая» з’явилися М. Ікарді та Тете, які замінили К. Айхана та С. Олівейру.

У цей самий час «Баварія» зробила другу і третю заміни: у складі команди з’явилися Д. Упамекано і К. Лаймер. Л. Сане також замінив М. Теля. На 80-й хвилині, коли гра досягла свого апогею, «Баварія» здійснила прорив. Х. Кейн забив фантастичний гол, який привів глядачів у захват. На 86-й хвилині Г. Кейн знову вразив ворота суперника, і «Баварія» повела з рахунком 2:0. Однак «Галатасарай» не збирався здаватися без бою. На останніх хвилинах гри К. Бакамбу забив вирішальний гол у ворота «Галатасарая», відроджуючи їхні надії. Однак було вже надто пізно: «Баварія» зберегла свою перевагу до фінального свистка. У кінцівці матчу напруга зросла, внаслідок чого на останній хвилині жовту картку отримав гравець «Галатасарая» К. Бакамбу. Рахунок 2:1 на користь «Баварії» продемонстрував її перевагу в Лізі чемпіонів УЄФА. Це була важка перемога, яку, безсумнівно, святкуватимуть уболівальники «Баварії». З іншого боку, «Галатасарай», незважаючи на поразку, може пишатися своєю стійкістю. Цей матч, безсумнівно, увійде в історію європейського футболу як пам’ятне протистояння двох грізних команд. На стадіоні «Альянц Арена» можна було спостерігати захоплюючу майстерність, що підкреслила інтенсивність і драматизм, якими славиться Ліга чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Копенгаген, Галатасарай — Ман.Юнайтед.